Windows 7 проти Windows XP дуель

ОС Windows, без сумніву, самої популярної операційної системи там сьогодні в будь-якій точці земної кулі. З випуском Windows 7 не за горами, це була б гарна ідея поставити останнього і довгий улюблений часу натовп, Windows XP, в дуель.

У лівому кутку: Windows XP

Якщо у вас є старі або дуже основне обладнання: Windows XP дійсно має перевагу, так як він має відносно легкі ядра. Це означає, що операційна система теоретично може працювати тільки з 64 Мб оперативної пам’яті, так що там буде багато ресурсів, що залишилися для ваших програм.

Для більшості людей, які звикли до Windows XP як рухається і виконує, це буде дійсно почувати себе незручно для них, щоб вивчати новітню ОС. Так як Windows 7, безумовно, незнайомий світ, більш користувачі можуть осідати на старій ОС, оскільки більшість людей буде дійсно сказати, що XP виконує дуже добре для своїх комп’ютерів.

Windows 7 є відносно новою і все ще потребує більш «тонкої настройки», як комп’ютер підкованих людей сказали б. Ну, давайте згадаємо, чи не так, що Windows XP має багато років над Windows 7. Це означає, що багато ІТ-геніїв було набагато більше часу, щоб ідеально додаткових функцій і параметрів безпеки XP в порівнянні з Windows 7, який вийшов лише торік. Тим не менш, деякі комп’ютерні експерти говорять, що XP стала занадто знайомої для шпигунських програм, рекламного ПЗ, та / або шкідливих програм. І, що XP тепер не так безпечні, від зла ховається на World Wide Web, як це було раніше. Крім того, експерти говорять, що стосовно захисту від шкідливих програм, але на ділі може бути безпечніше спиратися на Vista або Windows 7, ніж XP.

IT та хлопців веб-розробки ще кілька зворотних зв’язків, на якому операційна система краще, по іншому, щоб використовувати, коли мова заходить про їхні проекти. Але, як Microsoft позиціонує Windows 7, це якось передач на цих людей творчих професій.

У правому кутку: Windows 7

Це більш сумісні з новітнім обладнанням, ніж Windows XP. Vista, можете навіть бити XP на цьому, теж. Крім того, багато нові моделі ноутбуків тільки приймають Vista або більш пізніх операційних системах, і цей факт гарантує диявольською Microsoft клієнтуру, хоча клієнти неохоче, але все ж клієнтів.

Ця новітня ОС був фактично побудований для швидкості. Microsoft вчиться на своїх помилка з флопа Vista, і зумів зробити нову систему, яка має ключові поліпшення продуктивності, займає менше пам’яті і виконувати фонові послуги тільки тоді, коли ви в них потребу. Він призначений для виконання ваших програм швидше і спати, поновлення та повторне підключення до бездротових мереж швидше. І з 64-бітної підтримкою, ви можете скористатися всіма перевагами новітніх потужних 64-розрядних комп’ютерах.

Windows 7, безумовно, має кращі робочого столу. Великі кнопки на панелі завдань і повнорозмірний-функціями. Він також надає посилання на файли, папки та веб-сайтів. Підключення до бездротових мереж не сутичка, а за це займає всього пару кліків.

Якби ви любили працювати з вашого Ipod, то ви б також люблю працювати з Windows 7. Ви можете використовувати свої пальці, щоб переглядати веб-сторінки, перегортати фотографії та відкривати файли і папки на комп’ютері з сенсорним екраном. Хто не хотів би використовувати версію Windows, яка включає в себе справжню мульти сенсорної технології?

Windows 7 включає в себе набагато більше функцій, таких як поліпшена потокової передачі мультимедіа, Інтернет ТБ і нова версія Дія центр, де ви можете покласти в контроль за забезпеченням безпеки та повідомлень.

Купівля ОС Windows раніше було так просто, хоча, народження нової версії зробили його більш складним. У такому випадку, було б краще знати специфікації комп’ютера, щоб ви легко дізнатися, яку ОС використовувати. Запуск тесту з використанням Windows XP і Windows 7, щоб перевірити, які можна було б заощадити ваш час і енергію також було б гарною ідеєю.

Отримати Windows XP довідки та підтримки Windows 7, якщо ви коли-небудь опинитеся розривається між цими двома операційними системами. Там може бути іншої інформації, яку ви могли б тепер знаю, що може допомогти вам працювати швидше і ефективніше на цих двох брендів Microsoft для Windows.