імпортувати Kodak відео в Adobe Premiere Pro, редагувати відео в Kodak Adobe Premiere Pro на вікнах

Adobe Premiere Pro в режимі реального часу, хронологія основі власних відеомонтажу програмного забезпечення. Premiere Pro підтримує безліч відео редагування карт і плагінів для прискореної обробки, підтримка додаткових форматів файлів, і відео / аудіо ефектів. До цих пір він має кращі DVD-якості для експорту відео.

Іноді ти взяв камеру Kodak на туризмі, і ви хочете зібрати всі кліпи у фільм за допомогою деякого редагування програмного забезпечення, як Adobe Premiere Pro на вікна будинку, але ви не впевнені, як імпортувати Kodak HD відео в Adobe Premiere Pro.

Багато фанатів Kodak зіткнувся з тією ж проблемою, ви можете знайти багато питань щодо Kodak про редагування HD відео в Adobe Premier Pro на відповіді Yahoo наступним чином:

Питання 1: У мене є відеокамера Kodak Zi8 і я намагаюся імпортувати їх у нові Adobe Premiere Pro CS5 на вікнах. Однак, на моє розчарування, вона визнає їх у вигляді звукових файлів з не відео. Будь-яка допомога?
Q2? Знімати відео високої чіткості з моєю улюбленою камерою Kodak Playsport, мені дуже подобається редагування Kodak MOV відео з Adobe Premiere Pro, а не програму Windows Movie Maker, але камера Kodak експорту форматі MOV відео і вона не може розпізнати по Adobe Premiere Pro, що повинен робити ?

Краще рішення полягає в перетворенні Kodak HD відео в AVI і MPG, що Adobe Premiere Pro підтримує. Kodak відео в Adobe Premiere Pro конвертер підходить спочатку з чітким інтерфейсом і високою швидкістю перетворення для перетворення Kodak HD MOV в AVI, HD MOV Kodak миль на галон для імпорту в Adobe Premiere Pro, Він пристосовується до камери Kodak, таких як Kodak Zi8, Kodak PalySport , Kodak EasyShare, Kodak ZI0 PlayTouch і нещодавно анонсованої Kodak PLAYFULL.

Kodak відео в Adobe Premiere Pro конвертер також пропонує потужні функції редагування: вказати довжину Kodak відео, обрізати небажані області, встановити співвідношення відео від Kodak списку Масштаб таких як 16:9,4:3, застосовувати спеціальні ефекти до ваших Kodak відео, звичайно, ви можете налаштувати відео параметри: дозвіл, частоту кадрів, кодіровщік, бітрейт. Крок за кроком Змінити Kodak відео на вікнах.

Керівництво: Як імпортувати / перетворити / редагувати Kodak HD відео в Adobe Premiere Pro?

Крок 1: прикладіть Kodak камери до ПК
Kodak Підключіть відеокамеру до комп’ютера і передачі MOV файлів на комп’ютер

Крок 2: Завантажте та встановіть Kodak відео в Adobe Premiere Pro конвертер

Крок 3: навантаження Kodak HD Video
Натисніть кнопку “Додати” кнопку, щоб завантажити Kodak відео, яке ви хочете перетворити, звичайно, ви маєте право завантажити декілька відео в один час.

Крок 4: Встановіть вихідний формат і шлях
Виберіть у спадному меню в розділі втопити “Профіль” поле, виберіть AVI / MPG формат для Adobe Premiere Pro.
Виберіть у спадному меню потонути під “Вихід” поле, вибрав папку для збереження перетвореного відео Kodak.

Крок 5: Запуск перетворення
Початок конвертувати Kodak HD відео в Adobe Premiere Pro на вікнах.

Крок 6: Імпорт перетвореного Kodak відео в Adobe Premiere Pro для редагування
Відкрийте папку, яку ви вибрали в Step4, ніж ви можете легко імпортувати Kodak HD відео в Adobe Premiere Pro.