швидкий ноутбук в 6 безкоштовних і простих кроків

Ви коли-небудь хотіли швидше ноутбука? Хочете швидше продуктивності комп’ютера без додаткових витрат? Не переживайте, вам не потрібно витрачати додаткові гроші, щоб зробити ваш ноутбук комп’ютер працювати швидше. Швидше продуктивності комп’ютера знаходиться в межах вашої досяжності. Ось шість простих і вартість безкоштовних кроків, щоб зробити ваш ноутбук працювати швидше. Вони просто зробити, і не дуже багато часу небудь.

1) виправити ці нарізані диску файлів вгору.

Чи помічали ви, що, здається, займає більше часу і більше часу, щоб відкрити деякі з ваших додатків комп’ютера? Це не ваша уява. З часом, ці програмні файли порвати на дрібні шматочки на вашому жорсткому диску. Вона називається файлової системи диска фрагментації. Ваш ноутбук комп’ютерна система повинна шукати жорсткий диск у випадку невеликих фрагментів файлів і помістити їх знову разом. Це відбувається, коли операційна система не може або не виділить достатньо безперервне простір для зберігання цілого файлу в. Таким чином, ваш ноутбук значно погіршуються, коли у вас є великий обсяг дискового фрагментації файлів.

Доброю новиною є те, є безкоштовна і проста утиліта для виправлення диска файли, які носять фрагментарний характер. Існує ще одна хороша новина теж. Він входить до складу всіх операційні системи. Вона називається Дефрагментація диска. Це дозволить значно прискорити ваш ноутбук комп’ютер за рахунок об’єднання фрагментованих файлів і папок.

2) звільнити простір на диску

Коли ваш дисковий простір для зберігання стає трохи по повній боку, це гарний час, щоб звільнити місце вгору. Це допоможе покращити свій ноутбук продуктивності комп’ютера шляхом гарантованого видалення файлів, які ніколи більше не потрібен з вашого жорсткого диска. Операційні системи йде з гарним безкоштовним інструментом утиліту Очищення диска. Це дозволяє вам вирішити, чи варто безпечно видалити файли, які він визначає для вас.

Є кілька областей, в Windows, де ви можете безпечно видалити файли з інструментом очищення диска. Наприклад, тимчасові інтернет-файли, Windows тимчасові файли і компоненти Windows, які не використовуються. Він також покаже вам, ті програми, які ви встановили років тому, які ніколи більше не використовується, старі ігри, старі фотографії і навіть старі відео.

3) припинити всі ці автоматичний запуск програм

Зупиніть ці непотрібні програми, які запускаються автоматично при завантаженні комп’ютера вгору. Майже кожна програма, яка встановлюється на ваш комп’ютер, здається, хоче, щоб почати, коли ваш комп’ютер запускається. Це уповільнює роботу портативного комп’ютера дуже швидко і досить різко. Вони сповільнюють роботу комп’ютера під час зупинки падіння і стартапи. Вони також їдять Найцінніше пам’яті комп’ютера, який може бути використання для живих активних програм.

Так пройти через ваші комп’ютерні програми, які ви встановили один за іншим. До їх програму переваг або його параметри і зніміть прапорець автоматичного запуску програми. Ви також можете запустити безкоштовну утиліту Windows, програма під назвою “MSCONFIG”, щоб зупинити деякі програми автоматично запускається.

4) прочистити ваші вікна реєстру

Всі, і я маю на увазі все, що коли-небудь були встановлені або-встановлених на вашому комп’ютері, перераховані в реєстрі. Комп’ютер реєстру зростає, як один голодний монстр і ніколи не припиняє їсти. І це ніколи не йде на дієту. Він зберігає всі назавжди.

Тим більше вона стає повільним комп’ютером отримаєте. З часом це стає настільки забиті, що він навіть буде пошкоджена викликаючи комп’ютерних помилок. Ви знаєте, ті небажані сині екрани з купою цифр і букв, які нічого не значать для вас. Коли він отримує забиті, деякі програми будуть навіть перестати працювати. Перевантажених реєстр буде сповільнювати ваш комп’ютер постійно, поки ви не виконати очищення.

Не чекайте, поки збою комп’ютера, перш ніж робити очищення реєстру. Кращий безкоштовний і безпечний спосіб очистити ваш комп’ютер реєстру запустити безкоштовний сканер реєстру і чистіше. Ви можете знайти той, який рекомендований по Відгуки користувачів за допомогою функції пошуку в Інтернеті.

5) Windows Vista ReadyBoost

Якщо ви використовуєте Windows Vista, ви повинні подумати про те ReadyBoost. Безкоштовний інструмент, утиліти, включені в Vista, що дозволяє використовувати флешку або карту пам’яті в якості додаткової пам’яті. ReadyBoost поліпшить вашу продуктивність портативного комп’ютера без необхідності додавання додаткової пам’яті системи. Він робить це, використовуючи вашу флешку або карту пам’яті в якості приводу для дискового кешу. Все це робиться без необхідності витрачати більше грошей на додаткові карти пам’яті теж.

6) очистити ваш робочий стіл

Ми всі винні безладу робочому столі. Деякі з нас є шлях більше значків на робочому столі, ніж ми знаємо, що з ними робити. Кожен раз, коли я обертаюся інший значок на робочому столі, здається, з’являються на моєму робочому столі. Кожен раз, коли комп’ютер запускається, він повинен завантажити всі ці значки і їх властивості в оперативну пам’ять, це вимагає часу і уповільнює комп’ютер вниз. Це з’їдає вашу пам’ять і уповільнює вашу швидкість завантаження. Видалити цих невикористовуваних значків на робочому столі. Ви побачите гарний збільшення швидкості на вікнах час завантаження.

Якщо ви хочете прочитати розширену версію цієї статті будь ласка, відвідайте http://www.coolestcheaplaptops.com/6-Steps-To-Faster-Computer-Performance.html розширена версія більш докладні інструкції про те, як виконати ці кроки .