чому ви повинні використовувати партнера в пошуку кращих аутсорсингу фірм

Аутсорсинг. Шляхом корпоративного правління до інкубаторів малого бізнесу, це в моді. Це глобальне співтовариство кажуть вони. Взаємозалежному світі ми живемо Все це, звичайно, дуже вірно, але давайте не будемо забігати вперед, чи не так? Ми всі знаємо, переваги аутсорсингу: скорочення витрат і прискореного розвитку програмного забезпечення. Але ми всі знаємо, що за допомогою американської фірми, яка спеціалізується на пошуку кращих з кращих провайдерів аутсорсинг дійсно відмінна ідея? Доступ до кваліфікованої Розробка програмного забезпечення компанії може виявитися непростим завданням.

В умовах бюджетного тиску і ультра конкурентного бізнес-середовища, іноді ми поспішати з висновками з аутсорсинг фірм. Що більшість компаній? Вони виходити в інтернет, перевірити кілька зарубіжних сайтів аутсорсинг, представити кілька запитів і поговорити з парою фірм, які здаються авторитетними. Вони отримують “пісні і танцю” від іноземної фірми з великою кількістю обіцянок і неймовірно низьку плату, щоб завершити проект. Ми повністю переконані, що вони будуть віддавати. І тоді вони не роблять. Ви залишилися з носом. Це відбувається зовсім небагато. Зрештою, закони відрізняються межами кордонів США. Це трохи з “Wild Wild West” менталітет. І хто піклується про суперечки, коли такі виникнуть?

Так що, так, ринок аутсорсингу усіяний виробники, які мають свої власні інтереси. Ваша мета за аутсорсингом програмного забезпечення проекту, звичайно, зробити цей процес простіше, а не складніше. Вам потрібен партнер, який буде ходити з вами на кожному кроці спосіб, щоб знайти правильний офшорний аутсорсинг провайдером і, що ваші цілі проекту, в кінцевому рахунку зустрівся.
Офшорний аутсорсинг може бути дуже хороший крок для будь-якої компанії, яка хоче заощадити гроші і отримати проекти успішно завершені, але ви повинні працювати з програмним забезпеченням, інженерів, розробників і програмістів, яким можна довіряти. Ви побачите набагато більш низькою загальної вартості участі та підвищенню ефективності боротьби з високо цінується офшорних ІТ-команди, яка орієнтована на заощаджуючи ваш час і гроші.

Чому ви повинні використовувати його на периферію глобальної партнерів або консультантів?
Найбільш очевидна причина в тому, що ви отримаєте третю частину, неупереджений, досвідчених консультантів, які дійсно хочуть допомогти вам. Вони не платять, якщо вони не відповідають вам кращі офшорної командою. Ви повинні використовувати партнера, тому що вони є експертами на берегових і морських аутсорсингу розробки програмного забезпечення.

Далі, ви будете мати більше душевний спокій і бути впевнені. Ви отримаєте бізнес-процесів і методологій розробки програмного забезпечення, щоб забезпечити вашу периферію зроблено правильно. Той, хто “був в окопах» і знає про місце знаходження міни уникнути.
Вони також будуть мати мережу незалежних офшорної розробки програмного забезпечення фірми на їхньому списку, фірм, які мають відповідати суворим критеріям, щоб вважатися в першу чергу. Які критерії? Вони знайти компанії, які мають від 50 до 5000 інженерів, технічної спрямованості протягом кількох ключових областях, послужний список успіху з кількома задоволених клієнтів, переважно в США, які будуть надавати позитивний посилання і усталеної практики в цілях набору і навчання відмінні програмісти.

Вони будуть також забезпечувати, що Розробка програмного забезпечення компанії ви знайдете має можливість спілкуватися англійською мовою по телефону і в письмовій формі. Вони шукатимуть хороша пропозиція цінності, яка приносить користь клієнтам з меншими витратами для спеціальних навичок програмування. Нарешті, вони знайдуть компаній, які цілісності практики і чесність. За допомогою США, фірми або консультанта, який має глобальну мережу партнерів скорочує ваше вибір постачальника процесу від декількох місяців до декількох днів.

Крім того, кваліфікованими і авторитетними аутсорсинг консультанту буде гарантувати їх послуг. За допомогою партнера, який може допомогти вам вибрати зовнішній провайдер дасть вам кращий досвід аутсорсингу розробки програмного забезпечення, і крапка. Ви отримаєте свій проект завершений, як ви хочете, коли ви цього хочете і зберегти купу грошей у цьому процесі.