типи тестування програмного забезпечення

Класифікація тестування програмного забезпечення
Процес розробки включає в себе різні типи тестування. Кожен тест призначений тип конкретної вимоги тестування. Найбільш фундаментальні види тестування, що беруть участь в процесі розвитку є:
• модульне тестування
• тестування системи
• інтеграційне тестування
• функціональне тестування
• тестування продуктивності
• бета-тестування
• приймальні випробування
Галузевих експертів згідно вимоги по категоріях багато типів тестування програмного забезпечення. Наступний список являє собою короткий вступ в такі типи.

приймально-здавальних випробувань:
Є кращою галузевої практикою і є його остаточного тестування на основі специфікацій, що надаються кінцевому користувачеві або споживачу, або на основі використання end-users/customers над деякими обмеженого періоду часу. У теорії, коли всі приймальні випробування проходять, можна сказати, що проект робиться.

спеціальні тестування:
Є широко використовуваний термін для тестування програмного забезпечення здійснюється без планування та документації. Це є частиною дослідницького тестування, причому найменш формальної методів випробувань. Як правило, критиці, оскільки він не структурований і тестер намагається знайти помилки швидко з будь-якими засобами, які він вважає за необхідне. Для спеціальних тестування тестери володіють значним розумінням програмного забезпечення перед тестуванням.

альфа-тестування:
Моделюється або фактичних експлуатаційних випробувань потенційними користувачами / клієнтами або незалежною групою тест на сайті розробників. Альфа-тестування часто використовується для офф-готове програмне забезпечення як форма внутрішнього приймальні випробування, перед встановленням програмного забезпечення йде на стадії бета-тестування. Це зазвичай робиться при розробці програмного продукту близька до завершення, незначні зміни конструкції все ще може бути зроблено в результаті такого тестування.
бета-тестування:
Настає після альфа-тестування. Версії програмного забезпечення, відомий як бета-версії, випускаються обмеженою аудиторії за межами команди програмістів. Програмне забезпечення випущено до груп людей, так що подальше тестування може переконатися, що пристрій кілька недоліків або помилок. Іноді бета-версії були доступні для відкритого публічного збільшити поля зворотного максимальну кількість майбутніх користувачів. Таким чином, бета-тестування проводиться кінцевим користувачам або іншим, і не програмістами або тестерів.
тестування чорного ящика:
Включає в себе тести, засновані на специфікації вимог і функціональності. Для тестування чорного ящика, тестувальник не потрібно мати будь-яких знань про внутрішній устрій програмного забезпечення або його тестованого коду. З цієї причини, тестер і програміст можуть бути незалежні один від одного, уникаючи програміст зміщена у своїй роботі.

Під час тестування чорного ящика, тестер б тільки знати правові входи і те, що очікуваний результат повинен бути, але він не повинен знати про те, як програма фактично прибуває в цих виходів.

побудувати перевірки або тестування БВТ:
Побудувати Verification Testing, також відомий як приймальний тест збірки, являє собою набір тестів запуском на кожному новому складання продукції з метою перевірки, що будувати можна перевірити перед компонуванням випущений в руки групи тестування. Тестова збірка прийняття, як правило, короткий набір тестів, який здійснює основні функціональні можливості прикладного програмного забезпечення. Будь збірки, не витримує випробування перевірці складання буде відхилено, і тестування триває на попередньої збірки (за умови, був принаймні один збірки, який пройшов приймально-здавальні випробування). БВТ важлива, оскільки вона дозволяє розробникам знати відразу ж, якщо є серйозні проблеми зі складанням, і вони економлять тестової команди даремно час і нерви, уникаючи випробування нестабільною версії.

Для отримання детальнішої інформації натисніть тут, щоб:
тестування програмного забезпечення