розуміння крос-платформний збалансованих показників м’яких

Крос-платформний збалансованої системи показників м’яких являє собою набір інструментів, який встановлює і запускає системи збалансованих показників для того, щоб бізнес, щоб постійно бути в курсі сильних і слабких сторін компанії. Для того, щоб будь-який бізнес, щоб задовольнити своїх клієнтів, вони завжди повинні ставити ті ж питання знову і знову: те, що ми робимо не так і що ж ми робимо не так?

Крос-платформний збалансованої системи показників м’якої містить збалансовані системи показників KPI, які відображають важливі фактори в бізнесі. Вони повинні бути тісно дивився, тому що ці фактори роблять шкідливий вплив на успіхи і невдачі компанії. Коли вони ігноруються, то проблеми можуть приступити до розробки і підприємець буде мати більше часу на її виправлення в довгостроковій перспективі. Принаймні, коли інструментарій збалансованої системи показників зробило остаточного, що ці чинники є важливими для крос-платформний збалансованої системи показників м’які, підприємець, а також співробітники знають, що саме в цій області, що вони не повинні приймати як належне.

Збалансована система показників інструментарій також служить дисплей калібрування або індикатор для ДБЖ компанії і падіння. Збалансована система показників результатів відображені в різних програмах, таких як система показників, карток і світлофор. Поки ці відносяться до крос-платформний збалансованої системи показників м’якого, то програмне забезпечення буде завжди стежити за цими.

Бізнес може встановити збалансовані системи показників KPI в тривимірній формі. Принаймні, такий підхід має намір для метрик для автоматичного повідомляється хвилину, що щось піде не так. Ідея збалансованої системи показників інструментарію є насправді зробити сполучною ланкою між діями бізнесу до проблем, які розвиваються і, нарешті, до рішення, що треба зробити для того, щоб виправити ці проблеми.

Крос-платформний збалансованої системи показників м’якої дозволяє бізнесу бути реально побудований з цього і для створення метрик, які необхідні для того, щоб підвищити продуктивність компанії. Ідея цієї мети є щільно зв’язати стабільним поряд з нестабільним в цілях зміцнення недоліки компанії і, можливо, робить його в актив в довгостроковій перспективі. Поки графіки направлені відповідно, то збалансований KPI показників можна легко спроектувати низький вплив визначення, необхідні від нього.

Ці модулі дозволяють легко писати програми з використанням природних і perlish об’єктно-орієнтованого синтаксису. Цей набір звичайно включає в себе крос-платформний збалансованої системи показників м’якою, який підключений до асигнувань дерево, а звідти, продукція буде робити добре. Ми радимо вам також заглянути в карту стратегії показано на крос-платформний збалансованої системи показників м’які тому що це теж призначений для створення набору ключових показників ефективності, які можуть значною мірою визначають взаємовідносини бізнесу і відображають те, що важливо те, що повинно бути покращено далі.

При програмуванні крос-платформний збалансованої системи показників м’які, дуже важливо, щоб перейти до розроблене програмне забезпечення для того, щоб спростити процес створення як управління набором індикаторів продуктивності.