програми автоматичного резервного копіювання PC

Все більше і більше споживачів збільшення кількості даних, які зберігають на своїх комп’ютерах. Ми зберігаємо 1000 фотографій, музики, фільмів дороге програмне забезпечення і навіть ТВ-шоу на наших комп’ютерах. Вся ця інформація, яка зберігається робить схильний втрати або пошкодження. Інвестиції в програми автоматичного резервного копіювання комп’ютера має бути розгляд для будь-якого, у кого є комп’ютер.

Захист ваших даних від втрати або пошкодження може бути зроблено, зробивши точну копію. Ви можете зробити копію всіх ваших Інформаційне і зберігати його на зовнішньому жорсткому диску. Якщо ваш комп’ютер має глюк або ви випадково втратите його, ваша інформація знаходиться в безпеці. Зовнішній жорсткий диск може бути використаний для забезпечення зберігання. Більшість роздрібних електроніки продають прийнятним дисків менш ніж за $ 150. Установка і програмне забезпечення резервного копіювання ноутбук встановлена ​​на диск або включені в упаковку. Є й інші альтернативи, як економити на інший комп’ютер. Програми автоматичного резервного копіювання PC також вбудовані в багато споживчі жорсткі диски. Хоча ви повинні бути підключені в зазначений час комп’ютер повідомить вам, що настав час для резервного копіювання.

Це досить хороший, якщо ви тільки хочете захистити невеликі обсяги даних, але, як дані збільшує час, необхідний для резервного копіювання стає більше. Коли об’єм даних збільшується, то система вимагає більш складного підходу. Автоматичне резервне копіювання програмного забезпечення ПК і віддаленим рішень для резервного копіювання PC надаються такі компанії, як Druva зі своїм продуктом InSync.

Це легко для даних, які будуть пошкоджені що призводить до втрати часу, грошей і бізнесу. Конфіденційну інформацію, як особиста інформація клієнтів знаходяться в небезпеці, якщо гарні рішення для резервного копіювання PC не так на місці. Комп’ютерні хакери регулярно цільових компаній великих і малих, щоб спробувати отримати кредитної карти або номера соціального страхування та іншими даними про клієнтів. Хакери і шкідливим кодом часто йдуть рука об руку, щоб замах на вашій системі може привести до їх пошкодження. Втрата даних про клієнтів може бути поцілунок смерті для компанії, що робить часті і швидкі автоматичного резервного копіювання PC інформації вирішальне значення для загального успіху.

Пожежі або іншого стихійного лиха може трапитися що призведе до втрати даних. Без резервного копіювання, компанія може не мати abillity, щоб оправитися від величезних втрат інформації. У той час як невелика пожежа в будівлі може не тільки пошкодити частину апаратних засобів, води із систем пожежогасіння або пожежної може викликати набагато більший збиток, ніж би в іншому випадку були. Землетруси, повені, стрибків напруги або торнадо може знищити всі сервери, на яких зберігається інформація. Наявність автоматичного резервного копіювання PC системи буде гарантувати, що інформація може бути відновлена.

В останні роки ми почали для зберігання записів документи, а також особисті фотографії і музику на наших персональних комп’ютерах. Хоча це набагато легше зберігати великі обсяги інформації в невеликому місці, нові уразливості з’явилися відносно комп’ютерних систем. Добре сплановано і виконано резервне копіювання даних бізнес має важливе значення для компаній, інформація клієнтів магазину. Якщо ваша інформація не важлива компакт-диски та флеш-накопичувачі, але може бути достатньо даних компанії активи вимагають установки більше можливостей в резервної копії, такі як ті, що передбачені Druva яка є лідером в області автоматичного резервного копіювання ПК і корпоративних відновлення даних.