боротися з вашим реєстру нападів. встановити комп’ютер серця.

Реєстр є місцем, де додаткам взаємодіяти з операційною системою. Іншими словами, реєстр великий кіберпростір в локальному комп’ютері, де всі біт і частини програми / ОС вирівняні з кореневим відомий як “ядро” для створення сумісності. Думаю, якщо в реєстрі буде заражений шкідливим програмним забезпеченням або шпигунські програми, ваш комп’ютер буде підкорятися наказам, як вишикувалися в реєстрі, які можуть впливати на продуктивність комп’ютера і конфіденційність користувачів.

Як Ви очищенні реєстру ви від інфікованих запису? Як ви думаєте, користувач може подивитися по реєстру і з’ясувати ті записи з тисяч інших і видалити їх?

Ну! Хороша думка може призвести до винаходу, і у нас є дуже корисний інструмент під назвою Registry Mechanic, яка перевіряє реєстр на наявність непотрібних записів і очищає їх або ремонту проблем є кілька простих кліків. Інструмент ви звикнете до того, коли він працює на щотижневій основі підкидає шкідливі запису до вашого подив, які були встановлені і несвідомо знайшов на вашому комп’ютері. Після того як ви скачаєте програму, він може бути встановлений в дуже простих кроків. Інтерфейс програми дуже простий для розуміння і з варіантами, як “сканувати ваш реєстр” ви можете дозволити програмному забезпеченню перевірити систему на будь-яких загальних або відсутні або погано записів реєстру.

На даному етапі в основному програмне забезпечення перевірки реєстр на предмет будь-яких загальних або порушені операційної системи або інших програм, як заслання, він переглядає
· Різні надійні файли розширень,
· Програмне забезпечення розташуванням, відсутні або неправильні посилання,
· Реєстр здоров’я і цілісність,
· Windows шрифтів, які також можуть бути площею мети
· Допомога та файли ресурсів може бути відсутній або пошкоджений в реєстрі,
Загальні DLL
· Запуск програм, записи з тих додатків, які були невстановленим з Панель управління> Установка / Видалення програм,
· Віртуальні пристрої запису,
· Тимчасові файли / ярлики, файли розширень подальшим
· Глибоке сканування реєстру переживає кожну запис реєстру.

Виконання очищення реєстру щотижня зробить ваш комп’ютер працювати швидше з вікнами операційної системи та інших Windows-сумісних додатків. Єдина мета Registry Mechanic є аналіз реєстру за допомогою сценарію алгоритм неробочі посилання та інші зламані або відсутні посилання будь-якого іншого третього додатків сторонніх виробників і т.д.

Чому б там бути непрацюючі посилання? Існує тенденція до користувача тестування програмного забезпечення і утиліт, доступних в Інтернеті, і деінсталювати їх, якщо вони марні. Не кожен деінсталювати повністю видалені з вашої системи і залишає небажаних слідів або міток у вигляді зламаних або відсутніх реєстру посилання. Кожен раз, коли комп’ютер запускається, він буде сканувати через кожну запис реєстру на посилання з додатків, встановлених на локальному комп’ютері. Тепер, якщо посилання не працюють, комп’ютер, як і очікувалося, буде почекати деякий час, перш ніж рухатися вперед з іншими ланками викликаючи затримку і робить ваш комп’ютер повільніше і повільніше, день у день.

Registry Mechanic також дає прохолодний опцію резервного копіювання реєстру перед видаленням непотрібних записів тільки він закінчить щось піде не так. Потім ви можете викликати відновлення реєстру старше версії, отримавши речі в нормальний стан. Також ‘Компактний реєстру »і« Ремонт »опція дозволяє Registry Mechanic створити точку відновлення системи, знову ж з тієї ж причини”, якщо щось піде не так.

Таким чином, ми тепер розуміємо, чому програмне забезпечення, як Registry Mechanic має важливе значення і повинні залишатися в колекції кожного користувача прохолодною системних утиліт.