Як вибрати веб-розробників

Вибір веб-розробник може бути важким рішенням, особливо якщо ви не знайомі з тонкощами інтернет, браузери, пошукові системи, пошукова оптимізація розміщення, доступності веб-сайтів, веб-стандарти та інші нюанси створення успішних веб-сайт. Що таке «веб-розробника?”
У порівнянні з “веб-дизайнер”, “веб-розробника» зазвичай має набагато ширший спектр навичок. Веб-розробник буде обробляти всі технічні аспекти створення та підтримки веб-сайту, у тому числі:

* Розробка графічного макету,
* Проектування архітектури веб-сайту і навігація,
* Кодування XHTML і каскадних таблиць стилів (CSS),
* Створення графіки і додавання фотографій,
* Створення посилань,
* Тестування на дотримання зручність, доступність і веб-стандарти,
* Програмування веб-додатків і
* Створення баз даних.

Надання порад за те, що слід враховувати при виборі веб-розробника:

шукати спеціалізації

Багато веб-розробники стверджують, що можуть робити все це. Правда така, що більшість веб-розробників в першу чергу або графічних дизайнерів або програмістів. Областях графічного дизайну та програмування досить спеціалізованих і це рідкість, щоб знайти людей, які в змозі зробити обидва добре. При пошуку веб-розробників, ми пропонуємо задавати фахівцям визначати, хто буде проектуванні вашого веб-сайту і хто буде робити будь-які користувацькі програмування. Якщо це та ж людина робить обидві частини, ми рекомендуємо платити навіть більш пильну увагу на їх портфоліо.

Шукайте сильний портфель

Сайти, які веб-розробник працює над, як правило, явні ознаки типу робіт, які ви можете очікувати від них у власний веб-сайт. При розгляді портфеля розробника, стежте за аспекти, які ви хочете включити у ваш власний сайт. Якщо ви шукаєте для дизайну краю кровотеча, а потім подивитися на ті види конструкцій в їх портфоліо. Якщо, з іншого боку, ви шукаєте складного програмування, переконайтеся, що ви говорите, що ви розробник хотів прикладами тих типів сайтів.

Очікувати зосередитися на маркетингу

У перші дні в Інтернеті, просто з веб-сайту було достатньо, тому що не кожна компанія була одна. Сьогодні, однак, веб-сайт є важливим аспектом маркетингу для малого бізнесу. Переконайтеся, що ваш веб-розробник буде виконувати пошукову оптимізацію на вашому сайті, і що вони допоможуть вам збільшити ваш рейтинг в пошукових системах.

зрозуміти, хто прийматиме ваш веб-сайт

Як компанія веб-розробки розміщується веб-сайтів, які вони створюють є важливим, але часто упускається з виду аспект виборі веб-розробника. Багато фірм веб-розробки просто виступати в якості посередника для компанії, яка виконує хостинг. Небезпека в тому, що якщо у вас виникли проблеми з веб-сайту або електронної пошти він іноді не ясно, хто несе відповідальність за фіксації проблеми. Це може призвести до вказуючи пальцем між веб-розробників і компаній, що беруть участь в розміщенні сайту, коли виникає проблема. Це може бути особливо проблематичним складних веб-сайтів, які виконують електронної комерції чи інших функцій користувача. Переконайтеся, що ви розумієте, хто несе відповідальність за надання допомоги вам з будь-яким хостинг або по електронній пошті питання, які у вас перед підписання з веб-розробників.

думати довгостроковій перспективі

Є кілька довгострокових міркувань, які повинні бути розглянуті у вашому рішенні яких веб-розробників у використанні. Переконайтеся, що ви розумієте, як поточне обслуговування буде стягуватися, і в який момент ваш первісний кінці проекту і підтримуюча фаза ваших відносин починається. Важливо також, щоб переконатися, що якщо ваш веб-розробник буде зареєструвати домен від вашого імені, що вони поклали його на ваше ім’я або ім’я вашого бізнесу. Це гарантує, що ви можете отримати повний контроль над вашим доменом у разі, якщо вам потрібно внести зміни до ваш хостинг без допомоги вашого веб-розробника. Крім того, переконайтеся, що у вас є копія вашого веб-сайту. Ми завжди здивовані кількістю людей, які проводять багато тисяч доларів на веб-сайті, але не мають копію у свої руки.

запит посилання і насправді називати їх

Як тільки ви досягаєте точки, де у вас є веб-розробників, які ви хочете використовувати, ми рекомендуємо, щоб ви просили посилання і насправді називати їх. Це буде одним з ваших кращих ознак, як розробник підтримує і управляє відносинами з клієнтами і забезпечує одна остання міра безпеки перед початком проекту.