Рубін на рейки (ROR) у Radixweb

Рубі Radixweb по команді Rails використовувати Agile для кращої для проектування, розробки та обробки вашого проекту. Деякі наші розробники працюють з перших днів свого існування. Radixweb практикується стандартний код та підвищення простоти читаність авторам.

Radixweb використання останніх Рубін на Rails послуг для створення веб-додатків Web 2.0 швидко і економічно ефективно. Рубін на Rails (RoR) команда має технологічні можливості для ефективного задоволення перспективи клієнтів для більш швидкого обороту додаткових додатків і додаткові можливості.

Чому Radixweb Використання Ruby на Rails (RoR)?

Radixweb пропонує свій досвід для створення інтерактивних, інноваційних та компетентних Рубін на рейки рішень для клієнтів. Radixweb пропозицію RoR розвитку рішення відповідно до індивідуальних потреб клієнтів у різних вертикалей промисловості. Рубін на Rails є відкритим вихідним кодом для веб-додатків закодовані в Рубіні, який слід Model View Controller (MVC). Рубін є об’єктно-орієнтованої мови сценаріїв. Rails є Model-View-Controller (MVC) структури, заснованої на Рубі і використовуються для розробки веб-додатків. Rails інфраструктура підтримує MySQL, PostgreSQL, SQL Server, DB2 і Oracle баз даних. Рубін на рейки добре працює з корпоративної інтеграції, з вбудованою підтримкою веб-служб XML, так що інтеграція з іншими додатками є шматок пирога.

Ключовими особливостями Рубін на рейки (RoR), які допомагають у збільшенні продуктивності праці розробників, є наступні:

• MVC архітектури: Рубін на рейки заснований на MVC (Model View Controller) архітектуру, яка дозволяє даними бути відокремлена від подання.
• Доступ до бази даних бібліотеки: Рубін на Rails включає в себе бібліотеку доступу до баз даних – Active Record – що спрощує обробку даних у базах даних. Active Record автоматично зіставляє таблиці класів і рядків на об’єкти.

• Бібліотеки для виконання спільних завдань: Рубін на Rails включає в себе безліч бібліотек, які дозволяють спростити кодування загальних завдань програмування, такі як форма перевірки, сесій управління і т.д.

• AJAX Library: велику бібліотеку функцій, AJAX надається в рамках Rails. Рубін код може бути використаний для створення АЯКС коду. Відповідні сценарії JavaScript необхідні для AJX генерується автоматично.

• Конвенція по конфігурації: Рубін на рейки не має XML-файлів конфігурації. Вона включає в себе прості конвенцій програмування, який може бути використаний для вказівки параметрів конфігурації.

• Індивідуальні URL: Вибірковий або пошуку дружніх URL-адреси можуть бути розроблені з використанням рамки Рубін на Rails.

• Налагодження: Детальні журнали помилок передбачені, що робить його легше для налагодження додатків.

• Компоненти: Компоненти можуть бути використані для зберігання повторно використовуваного коду. Компоненти можуть бути включені в модулі шаблонів.

Ключ підтримує базу даних які допомагають у підвищенні продуктивності полягають у наступному:

MySQL
PostgreSQL
SQLite
IBM DB2
Microsoft SQL Server
оракул
Sybase
жар-птиця
CouchDB

Для більш детальної інформації про Рубін на рейки розвитку, програмування, обслуговування та настройки, будь ласка зв’яжіться з нами (e-mail, Messenger і телефону).

Найняти Ruby On Rails розробника наших відданих і досвідчених професійних розробників, які мають досвід у Рубін на Rails (RoR) завжди готовий служити вам на будь-якому рівні спеціалізованих послуг веб-додатків, а також роботи з технічного обслуговування в RoR.

Хороший досвідчений Рубін на Rails розробника Web можна взяти напрокат. Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з нами.

Radixweb розробник буде працювати самовіддано для вас, 8 годин на день і 5 днів на тиждень. Оскільки ми працюємо позмінно ми намагаємося наше все можливе, щоб відповідати часу розробники працюють синхронно з вашим годин роботи, принаймні протягом кількох годин на день. Radixweb буде закрито в неділю та індійські свята.

Дозвольте мені пояснити, як Radixweb початку роботи нового проекту: Після завершення розробники та отримання перехід проводу банку, конкретного розробника (и) буде призначений і буде готова приступити до роботи протягом 24 годин. Ви можете залишатися на зв’язку зі своїми призначений розробником (и) через месенджер і електронною поштою або по телефону. Клієнти повинні контролювати роботу зроблено вашої призначений розробником (и). Ми рекомендуємо вам дати вашому розробнику (и) деталі вашого проекту розклад і результати ви вимагаєте від них. Ми також рекомендуємо регулярно перевіряти процес розробки так, щоб і ви, і ваш розробник (и) може бути впевнений, що проект перебування на трасі. Зверніть увагу, що ви повинні будете взаємодіяти безпосередньо з вашого найняв програміста (и) щодо своїх проектів, ваш відданий розробник забезпечити таке ж обслуговування, ви отримали б від внутрішнього розробника, але знаходяться в офшорних нашому центрі розробки в Ахмедабад , Індія.

Деякі з ключових областей демонстрації наших можливостей у цій практиці є:

середовище розробки
середовища тестування
база даних
Елементи керування джерелом
стандарти кодування
наш досвід
B2C додатків, таких як візки, служби бронювання і т.д.
Системи управління контентом
Управління проектами розробки додатків
Соціальна мережа веб-додатків
додатки для електронної комерції
Розвиток системи завантажуються з необхідними інструментами і утилітами для реалізації Рубін на рейки додатки. Ключовим інструментом встановлений включає в себе:
Засоби розробки (на основі проектних вимог)
SVN клієнта Tortoise SVN
SVN та GIT для версії управлінського контролю
Клієнти СУБД (на основі вимог проекту)
Капістрана (на основі проектів / вимог клієнта)
radrail
Інфраструктура Rails 2.x

Оновлені версії додатків, розроблених регулярно встановлена ​​і випробувана на сервері, який використовується для внутрішніх, так і для клієнта тестування. Застосування тестування проводилося на різних рейках інтегрального тестування. Це стан допомагає оточуючим клієнтів і кінцевих користувачів для тестування додатків через Інтернет, і поставляти їх відгуки / коментарі. Radixweb дати різні варіанти на вибір правильної бази даних, так що є повна згода думок між веб-додатки, розроблені тут і виробничому середовищі наших клієнтів.

Щоб дізнатися більше про будь ласка, відвідайте в Рубін на Rails (RoR)