Загальні апаратних пристроїв та комп’ютерної периферії

Середній користувач комп’ютера має широкий спектр пристроїв і компонентів, встановлених на його або її системі. Кожен з них має відповідний драйвер пристрою. Деякі з найбільш поширеними є:

BIOS – Скорочено від базової системи введення-виведення BIOS, є одним з видів програмного забезпечення, яке знаходиться на материнській платі чіпа. Він містить коди, контроль пристроїв, таких як миша, клавіатура і різні функції.

CD / DVD – Найновіші комп’ютери поставляються з включені CD / DVD дисків. Ці диски дозволяють встановлювати програмні додатки, грати у відеоігри, і слухайте музику на компакт-дисках поряд з іншими функціями.

Дисплеї – дисплеї просто посилаються на комп’ютерні монітори, такі як плоских екранів і сенсорних екранів.

Регулятор ігри – ігровий контролер представляє собою пристрій, який підключається до комп’ютера або консолі ігри і дозволяє грати у відеоігри. Найбільш поширеним прикладом є USB джойстика.

Графіка / Відеоадаптер – Відкрите відеоадаптер обробляти зовнішній вигляд і продуктивність вашого дисплея. Вони несуть відповідальність за обробку інформації, що робить розрахунки про пікселях кожного кольору і виведенні даних на екран комп’ютера.

Контролер жорсткого диска – Контролер жорсткого диска інтерфейс або схема, яка дозволяє операційній системі для управління жорстким диском на комп’ютері. Найбільш поширеними прикладами є модеми, які інтегруються з контролерами Харк диска.

Пристрої введення – Пристрої введення використовуються для введення даних у комп’ютер. Загальні приклади включають в себе клавіатуру, мишу або тачпад.

ISDN – ISDN відноситься до деякої цифрової телефонної мережі передачі даних. Для цього потрібне використання модему, який відповідає типу мережі зв’язку, який використовується.

Модем – модем дозволяє комп’ютеру бути пов’язано з комп’ютерами через телефонну лінію, кабельне з’єднання або бездротове з’єднання. Найбільш загальне використання модему встановити підключення до інтернету.

Мережевий адаптер – мережевий адаптер являє собою пристрій, який дозволяє з’єднувати комп’ютери і мережі. Деякі з найбільш поширених належать PCI Ethernet карти і бездротові мережеві адаптери.

Принтер – принтер представляє собою пристрій, який підключається до комп’ютера і дозволяє друкувати документи і графіки. Багато принтерів сьогодні також функціонувати як копіри, сканери та факси.

Знімний диск – Знімні диски відносяться до пристроїв зберігання даних, які в основному використовуються для резервного копіювання і відновлення даних на комп’ютер. Типовими прикладами в тому числі USB флеш-накопичувачів і портативних жорстких дисків.

Сканер – сканер являє собою пристрій, який підключається до комп’ютера і дозволяє сканувати документи і зображення. Звичайно потрібно спеціальний тип програмного забезпечення для того, щоб нормально функціонувати.

Звукової карти – звукова карта вбудована компонента, який дозволяє комп’ютеру колонок для відтворення звуків. Звукові карти також бувають зовнішні зміни і вимагають, щоб бути підключений мікрофон.

Backup Drive касету – стрічковий накопичувач використовується для зберігання даних на магнітній стрічці, як правило, для цілей резервного копіювання. Як правило, вони поставляються з програмним забезпеченням резервного копіювання, яка дозволяє планувати автоматичне резервне копіювання.

USB – скорочення від Universal Serial Bus, USB є стандартом, використовуваним для з’єднання комп’ютерів з різними пристроями. Цей процес здійснюється за допомогою портів USB і кабелів.