VS місці на вимогу CRM-зробіть свій вибір

З настанням поняття, як (SaaS) і хмарні обчислення клієнтів є кілька варіантів вибору платформи, яка відповідає їх вимогам і задовольняти свої бюджети. Про застосування CRM попит став модним словом в індустрії додатків CRM. Всі провідні виробники почалися або наших збирається запустити хмара формат їх застосування CRM. Про програмне забезпечення CRM Попит має кілька переваг, включаючи швидке розгортання, ніяких інвестицій в інфраструктуру і платити за використання.

Однак, як організації, роблячи свій вибір, ви повинні мати на увазі наступні моменти, які допоможуть вам вибрати між On Demand і On CRM сайту

– Вимоги користувача
– Бюджети і TCO
– Дані чутливості
– Внутрішні ІТ-команди
– Вимоги інтеграції

Вимоги користувачів CRM-який ви обираєте, повинен відповідати функціональним вимогам організації. Крім того, залежно від вимог настройка здібності розчин слід також розглядати. Рішень на вимогу налаштовуються значить, ви можете додати поля, змінювати робочі процеси і встановити профілів користувачів. На передумові рішення відкривають більш широкі можливості для налаштування, такі як додавання настроюваних об’єктів, екрани, вкладки і таблиці.

Бюджети і TCO-Прі виборі рішення TCO і бюджет повинні бути вивчені. Якщо розгортання повинно бути зроблено для великої команди на національному рівні On Premise варіант можна розглядати. Початкові інвестиції будуть вище, але поточні витрати будуть нижчими. Крім того, якщо організація вважає, що кількість додаткових користувачів буде збільшуватися швидше цю модель можна розглядати. На моделі можуть задовольнити попит компаній, які мають відносно невеликі команди, дивіться на будь-яких авансових капітальних витрат і не мати довгостроковий план CRM. Крім того, можливість переходу від одного варіанту до іншого допоможе вам скористатися як моделі з точки зору витрат.

Дані Чутливість-В даних CRM On Demand клієнта знаходиться на сервері постачальника послуг, як немає апаратного або програмного забезпечення інфраструктури не дозволені клієнтом. Для деяких організацій чутливості даних має першорядне значення, тому хостинг даних на третій сервер партії треба судити правильно. Однак для малого та середнього бізнесу це може бути перевагою, тому що вони можуть не мати Захищене зберігання даних об’єкта в будинку для таких компаній це може бути вигідно для розміщення інформації в захищеному центрі обробки даних.

Внутрішні ІТ-команди для SMB призначення внутрішніх ІТ-команди, яка є комбінацією з бази даних і мережі експертів може бути дорогим пропозицією. У такому випадку на моделі попиту на CRM має більше сенсу, як ІТ-інфраструктури та різних важливих аспектів, таких як бази даних Back-UPS, брандмауери та антивірусні установки піклуються послуг. Так як в моделі попиту на CRM розгорнута в будинку на ІТ-інфраструктури компанії, системні адміністратори потрібні на утримання інфраструктури.

Вимог до інтеграції програм-On Приміщення CRM забезпечують точки до точки інтеграції з зовнішніми системами, як ERP програмного забезпечення. За заявками Попит CRM більше підходить при використанні в якості незалежних систем. Однак сценарій змінюється зараз з наявністю API веб-сервісу, в CRM On Demand є відкритими для можливості інтеграції