TeamLab користувача історією успіху, як я досягнута безшовних співпрацю в компанії з 10-кратного останні

Це було 2 місяці з TeamLab бачив світ онлайн. Інтернет-спільнота Teamlab вітали сердечно і він отримав ентузіастів з запуску. Сьогодні ми починаємо публікувати серію прикладів з TeamLab активних користувачів, які говорять нам про те, як допомагав їм TeamLab оптимізувати свій бізнес.

Отже, дозвольте мені представити Шон Borrelli, власник дизайн Борелли:

1. Шон, розкажіть кілька слів про вас і вашої компанії, її специфіки та розміру.

Борелли конструкцій повний дизайн сайту служби і розвитку фірми. Ми працюємо з усіма розміру підприємств і корпорацій, щоб забезпечити найбільш ефективне рішення сайту відповідно до потреб наших клієнтів. Будь то управління контентом, електронна комерція, або пошукова оптимізація, у нас є підготовлені фахівці, присвячений допомоги бізнесу сприяють розвитку Інтернету ефективно. Наш будинок в персонал (від 3-5 штатних співробітників) управляє 10-30 позаштатним команд і сотні клієнтів і веб-дизайн / розробка проектів щороку.

2. Чи використовували ви онлайн інструменти для спільної роботи раніше?

Ні, ми не зробили! Все було зроблено через внутрішню Office Communications. Найскладніше було всі документи, електронні листи і телефонні дзвінки, пов’язані з кожного клієнта і кожного проекту.

3. Чому ви вирішили почати з допомогою онлайн-інструменти для спільної роботи у Вашій роботі?

Я був у відчайдушній потреби в онлайн інструмент співпраці, щоб не тільки моїх клієнтів, але мої співробітники і фахівці фріланс місце для спілкування та більш ефективно відслідковувати всі проекти і операції. Коли дрібні завдання почав втрачати через тріщини, я знав, що ми необхідні шанс в управлінні проектами.

4. Що змусило вас вибрати TeamLab з інших платформ співпраці?

Мені абсолютно дуже сподобалися TeamLab інтерфейс. Я спробував майже все програмне забезпечення проектного управління: ActiveCollab, Basecamp, QuickBase, EasyProjects. І кожне програмне забезпечення там хотіли стягувати руку і ногу на кількість облікових записів користувачів або за кількістю проектів, які ви можете мати!
З TeamLab, я отримую самий привабливий і легкий у використанні інтерфейс, необмежену проектів, а необмежену кількість облікових записів користувачів. Все безкоштовно! Я вирішив, після декількох місяців тестування їх усіх, що програмне забезпечення TeamLab є абсолютно кращим PM програмного забезпечення.

5. Як часто ви користуєтеся TeamLab?

кожен день.

6. Ви помітили будь-які зміни в бізнес-операцій після початку використання TeamLab?

Так. Менше речей прослизнув через тріщини. Я все ж таки хотів би можливість вирішувати своїм клієнтам доступ до своїх проектів (і тільки їх проекти), тому я можу мати безшовних співпрацю з моїм співробітникам і мій клієнт виробництва. Це призведе до різкого підвищення ефективності моєї бізнес-операцій. На даний момент, мій бізнес-операцій збільшилися в 10 разів, як зараз я, нарешті, в центрі міста, щоб організувати наші постановки клієнта і ділитися ними зі своїми співробітниками. Зараз все більше клієнтів виробництві робиться, і менше роботи ковзає через тріщини.

7. Що TeamLab функції ви вважаєте найбільш корисні з них для вашої команди? Яке їхнє загальний вплив?

Як власник, це найкорисніший для мене є місце, щоб організувати всі з моїх співробітників. Електронні карти здорово! Я люблю їх! Для моєї команди, найбільш корисні TeamLab особливістю є можливість управляти всіма нашими проектами, і всі завдання для кожного проекту, в одному місці. В принципі, мені вдалося все, перш ніж програмне забезпечення TeamLab. Це означало, що я дійсно повинен був зробити все, і не могли розподілити навантаження. Тепер, це набагато легше для мене, щоб розподілити навантаження, і є співробітники, фрілансери і знати, що відбувається і що має бути зроблено.

Спасибі, Шон, за ваш час!