OmniMD електронних медичних записів (EMR) програмне забезпечення інтегрує модулі та послуг

Террітауна (Нью-Йорк) 11 жовтня 2006 – OmniMD, розробник HIPAA Відповідає EMR (електронних медичних записів) рішення запустила свій новий реліз, з багатством нових функцій, модулів і послуг робить його одним з найбільш повних і інтегрованих EMR Практика управління рішеннями на ринку.

“Основна увага в новій версії EMR в тому, щоб усунути вузькі місця в клінічній документообігу та управління інформацією.”, Сказав Divan Da’ve, генеральний директор OmniMD.

У новій версії ЕМІ на основі матеріалів зі справжнього користувачами системи, які постійно наголошують на необхідності створення спільної платформи для робочих процесів медичного офісу. «Наша мета, щоб зробити повний набір OmniMD по продуктах універсальне рішення для практики і лікар”. Сказав пан Da’ve

OmniMD Комплексна електронних медичних записів і системи практики управління є широке рішення для медичної практики об’єднання в загальний пакет всі найбільш важливі вимоги до інформації: ЕМІ для клінічної документації, комплексна медична практика виставлення рахунків і управління, управління документами для Пацієнт повідомляє, Призначення Планувальник для зустрічей, щоб назвати декілька. Всі ці модулі працюють злагоджено, щоб оптимізувати всі аспекти клінічного процесу.

Ось деякі з основних модулів доступні

Автоматизована нагадування пацієнта, інтерактивні технології голос, який автоматично викликає і нагадує пацієнта призначень автоматично оновлює OmniMD Призначення Планувальник з реакцією пацієнта. Результат: не скорочення не показує, заощаджуючи час і зусилля, скликання та підтвердження кожної зустрічі.
Інтернет Право пацієнта являє собою інтернет-процесу для більш швидкого і більш точного перевірки страхового права пацієнта, щоб уникнути дорогих помилок білінгу і претензії відмови. OmniMD надає в реальному часі, а також пакетному режимі онлайн перевірки на страхування права на комерційне та некомерційне страхування платниками. Страхування права можна перевірити через єдину точку доступу для всіх страхових гравців.
Точка і натисніть EMR система: нова посилена OmniMD EMR система дозволяє провайдерам створювати послідовної, повної і точної клінічної документації, вибравши змінну терміни з попередньо структурованих або підганяти точку та натисніть шаблонів. Крапку та натисніть Система генерує багато клінічно звіти, такі як підтримка здоров’я нагадування, історії, фізичної експертизи, випробувань, діагностики та терапії. Одним з основних переваг шаблон на основі графіків це час, необхідний, щоб зробити цей документ в якості медичних записів. З нотами створюються в ЕМІ, вони доступні відразу ж після завершення.

Integrated Services систему білінгу та практики управління: OmniMD ввела медичні послуги білінгу поєднувати з електронних медичних записів і програмного забезпечення заряду захопити як частину свого пакету продуктів і послуг. Кваліфіковані фахівці в білінг OmniMD надання цих послуг і управляти всієї операції білінгу, так що претензій заповнюються точно із звинуваченнями вступив в точці надання медичної допомоги з використанням програмного забезпечення заряду захоплення OmniMD автора. Претензії подаються платниками в менш ніж за добу, замість звичайних 2-3 днів, в результаті чого швидше платежів і збільшення грошового потоку.

Ці нові функції повністю інтегровані з іншими функціями, в тому числі OmniMD Призначення Планувальник, зарядка Capture, відпускаються за рецептом письменника, напрямки управління та медичної транскрипції. В результаті OmniMD є одним з небагатьох постачальників надання повного набору продуктів і послуг для медичної практики.

————————–
про OmniMD
OmniMD є розробником HIPAA Відповідає підприємстві практику охорони здоров’я рішень, призначений для повної автоматизації робочих процесів сучасної організації охорони здоров’я. Компанія є підрозділом інтегрованих систем менеджменту, Inc (ISM), (www.ismnet.com) лідер в області консалтингу Інтернету і розвитку електронного бізнесу з 1989 року.
Люкс OmniMD про продукти та послуги дає сотні клінік з можливістю ефективно автоматизувати і керувати процесами та клінічної інформації про пацієнта в електронному вигляді. З його всеосяжний і гнучкі модулі продукту, пакет дозволяє вибрати індивідуальне рішення, яке росте з вашим потребам і практиці електронної готовності протягом певного періоду часу.

Контактна інформація для ЗМІ
Нельсон Джайн
корпоративні комунікації
Тел: 914-332-5590 x 414
E-mail: pr@omnimd.com
303 South Broadway, Suite 101,
Tarrytown 10591
тел: 914-332-5590
Факс: 914-332-5766
www.omnimd.com

Copyright 2006 OmniMD.
Всі права захищені. OmniMD ® є зареєстрованою торговою маркою компанії Integrated Systems Management Inc