Magento Ingram інтеграції використання

Коли компанія інтегрує продукту або функції, яку він інтегрує продукту або функції усередині своєї структури. У інтеграції числення математичну формулу, яка включає в себе безліч факторів, включаючи заміну. Коли компанія інтегрує продуктової лінійки він буде страхувати отримання, збірки і активації різних частин замовлення. Інтеграція Magento Ingram це функція, яка інтегрує Ingram, яка відноситься до публікації та книги, такі як електронні книги і паперові книги.

Для того щоб використовувати Magento Ingram інтеграції Magento повинна бути визначена. Magento це програмний пакет, призначений для електронної комерції. Це не тільки на ринку, і є ще багато таких продуктів, створених різними розробниками. Якщо ви працюєте або думаєте, починаючи інтернет-магазин і починають досліджувати електронної комерції, то на одній з платформ може бути для вас.

Якщо ви збираєтеся продавати книги чи електронні книги або паперові книги або будь-який інший продукт або електронної комерції інжинірингових послуг вашим головним завданням буде створення, що продажі платформи. Ви можете піти декількома маршрутами тут. Один з них, щоб створити свій власний веб-сайт з нуля і інтегрувати свою продукцію і весь сайт електронної комерції вимоги, які пов’язані із створенням та управлінням поточної ефективної електронної комерції продажів сайту. Magento Ingram інтеграції є метод інтегрування електронних книг і фізичні книги від видавця Інграм. Якщо ви вирішили використовувати Magento продукту, то ви можете інтегрувати багато різних наворотів у ваші продажу форматі.

Magento та інших відкритих платформах є можливість, щоб дозволити користувачеві варіанти проектування або додаючи або видаляючи різні частини веб-сайту електронної комерції, що кінцевий користувач бачить, коли вони входять, що сайт електронної комерції. Багато пакети для електронної комерції є безкоштовними, деякі з них за плату варіантів, деякі мають більшу ціну покупки, але ви отримаєте багато варіантів інтеграції безкоштовно після первинної покупки. У разі Ingram вони пропонують каталог, виконання варіантів, і практично будь-який параметр ви могли б подумати, щоб змусити людей на ваш сайт електронної комерції і фактично зробити покупку.

Одна з проблем, з багатьох сайтах електронної комерції є те, що вони складні у використанні і важко зробити покупку на. Вони відкриваються повільно, і вони йдуть фактичні продукти дуже повільно. Це відлякує багатьох користувачів, тому що це просто занадто легко перейти на інший сайт, який має більш краще продавати форматі, в якому ви можете дістатися до продуктів і заглибимося в інформації про продукцію або продуктів специфіку.

Це чисто бізнес-рішення так само, як хтось буде необхідно зробити, якщо у них було фізичне місце розташування магазину. Ви повинні змусити людей прийти у двері, і в разі електронної комерції вони повинні увійти на сайт. Після того як у веб-сайт відвідувач повинен піти, досліджуючи те, що доступно так само, як вони були б у фізичному магазині. Якщо відвідувач має конкретну вимогу, то вони повинні бути в змозі знайти його швидко і легко.