Google Chrome нового учасника в браузері краєвид

Сцена встановлена ​​вітати останніми веб-браузері на пошукового гіганта Google під назвою “Хром”. Це новий веб-браузер з деякими розширеними можливостями і його вихідний код розповсюджується під ліцензією BSD. Він володіє кілька вражаючих особливостей безпекою, швидкістю і стабільністю в порівнянні з широко прийняті існуючі браузери, такі як Internet Explorer 8.0, Firefox 3.0, Opera 9.5 і т.д.

Chrome є нещодавній запуск компанією і знаходиться на американських гірках популярності. Його прийняття кво може бути добре проаналізовані з тим, що протягом 24 годин з моменту його першого публічного запуску веб-браузера захопили 1% частки ринку. Ця функція буде визнати вас з деякими з ексклюзивних особливостей веб-браузер – Chrome.

Конфіденційність-режимі Incognito: Хром має новий режим конфіденційності придумав, як Incognito, яке дозволяє користувачеві створювати вікно, в якому нічого, що відбувається в цьому вікні не буде коли-небудь увійти в систему вашого комп’ютера. Це дійсно добре для погляду безпеки, тому що ніхто не може знайти файл зайшли для недавно відвіданих веб-сайтів. Це може бути корисно на спільно використовуваних комп’ютерах і при перегляді важливі дані через веб-браузер.

Миттєвий закладки: Chrome робить закладок легка робота для користувачів. Закладки поряд з іншими браузера Chrome настройки можна зберігати і витягувати в хмарі Google. Це дозволяє в будь-який час і в будь-якому місці доступ до вашої особистої налаштування, будь то приватне життя, закладки та історію.

використання пам’яті Chrome: Google Chrome використовує менше обсяг пам’яті в порівнянні з іншими веб-браузерів на ринку. Chrome використовує загальне (власної пам’яті + розділяється пам’яті) пам’ять про 118 616 К, в той час як Internet Explorer 8 і Firefox 3.0 Використання К і +116028399332 K пам’яті відповідно.

Підтримку веб-додатки: Одна з найважливіших характеристик веб-браузера є підтримка веб-додатків. Поточні програми включають Google Docs, Salesforce.com і Outlook Web Access. Chrome робить його легше зробити ці програми відчувати себе, як настільні додатки.

Веб-браузер пропонує Вам просту процедуру для створення настільних, меню пуск, панель швидкого запуску іконки і т.д., що призводить до швидким доступом в Інтернет для багатьох додатків.

Власний менеджер Задача: Chrome має власний диспетчер задач, який ілюструє, скільки пам’яті і процесора кожна вкладка і плагін використовує. Користувачі можуть легко відкрити його за допомогою поєднання клавіш Shift + Esc і може легко потрапити в диспетчер завдань, щоб закрити заблоковані додатків. Ця особливість гарантує, що погано процесу в одній вкладки не може знищити всю сесію браузера.

Одиночна коробка для пошуку, адресу, і історія: Хром об’єднала пошуку, адреса та історії, пропонуючи варіанти одному полі введення. Ця функція допоможе вам знайти конкретний сторінки більш ефективно і точно з вимогою. Наприклад, якщо ви введете “технології” в полі пошуку, і вона буде пропонувати technology.com домашньої сторінки, а також інші недавно відвіданих сторінок технології. Пошукова система за замовчуванням для Chrome від Google є Google.com, інший продукт Google. Це хороший спосіб для просування одного продукту іншим.

У заключній ноті, я можу сказати, що це новий запуск Google є відмінним продуктом, що ІТ-користувачі будуть дійсно хочете використовувати.

Сатіндер Каур / itvoir мережі
За додатковою інформацією звертайтеся: www.itvoir.com