ERP порівняння на SAP B1 і MS Navision

Сап B1 і MS Navision ERP програмного забезпечення приходять з більш низької вартості володіння і засіб настроювання відповідно до потреб користувача. Обидва ці програми ERP зосередитися на середині компаній розміру. Ці додатки ERP також поставляються з додаткових коштах для підвищення там працював.

Системи SAP B1 має 14 модулів, що охоплюють всі аспекти середнього розміру компанії. Адміністрація модуля системи SAP B1 містить опції для налаштування програми і видача прав на доступ іншим користувачам. Крім цього модуля є фінансові модуль для виконання пов’язаних з фінансами та бухгалтерського обліку, можливість продажів модуль, в якому відомості про існуючі або можливих клієнтів зберігається, діловий партнер модуль для підтримки деталі постачальниками, клієнтами і веде, продажу модуля, покупка модуля, банківська справа, інвентаризації, людські ресурси, виробництво, MRP та сервісних модулів для проведення відповідних заходів. Модуль електронної комерції дозволяє користувачам купувати і продавати свою продукцію в Інтернеті і дати їх організації 24 години в Інтернеті, працюючи вигоди. Web CRM модуль надає можливість продажу людей для взаємодії з існуючими та потенційними клієнтами, а також направляти деталі, пов’язані з підтримкою цієї будь-яких існуючих клієнтів. Звітний модуль системи SAP B1 містить попередньо визначених користувачем повідомляє, де клієнт може навіть створити звіти у форматі найбільш підходящим для нього, щоб зрозуміти.

Системи SAP B1 також поставляється з додатковим додаткових утиліт без будь-яких додаткових витрат, як фіксовані активи синхронізації з MS Outlook або XL Reporter. Системи SAP B1 працює на сучасних 2 рівневу архітектуру і має дуже простий користувальницький інтерфейс. Безпека доступу до даних, конфігурація переглядові вікна, керуючи відображенням даних у транзакції екрани надзвичайно легко зробити без будь-яких навичок в області ІТ.

MS Navision також поставляється з опціями, що охоплюють всі області Середні і малі компанії з налаштуванням, додайте по інструментах і підтримки модулів. MS Navision містить модулі, як фінансовий модуль з варіантами головної книги, людський ресурс кредиторської заборгованості та дебіторської заборгованості, грошових Леджер, основних засобів, консолідації, бюджетування та звітності та управління проектами. Модуль розподілу містять управління запасами, повертається, ціноутворення щодо продажу та купівлі, управління складом, обробка замовлень, інвентаризація вартістю, відвантаження і доставку та автоматизованого збору даних системи. Виробництво модуль поставляється з вигодами на виконання робіт, як виробничі замовлення, планування поставок, специфікації, прогнозування попиту, планування потреби в потужності і виробничі калькуляції. CRM має кошти для встановлення контакту, кампанії, завданням, документів і можливістю управління за допомогою взаємодії журналу, зверніться до класифікації та інтеграції клієнта Outlook. E-Business Solutions надають комерційні портал і Commerce Gateway, торгівлі портал
дає платформу для клієнтів, постачальників і партнерів для самообслуговування в той час як Commerce Gateway є виконання угоди з у додатку.

MS Navision поставляється з додаткових коштах Nav і утиліти для підтримки існуючих модулів і опцій для поліпшення функціональності. MS Navision теж має простий у використанні інтерфейс, як B1 Sap з додатковою об’єкта з укриття, виключаючи додаткові поля з екранів, які не мають значення для будь-якого користувача. MS Navision надає урахуванням ролі або ролі центрів, де користувач отримує інструменти та функції, які потрібні їм і інші об’єкти приховані, щоб уникнути плутанини і швидкого розуміння. Цей об’єкт є перевагою з MS Navision в порівнянні з B1 SAP. Покращена інтеграція з іншими інструментами, як Microsoft Excel і офісу також робить його легким у використанні людьми з мінімальним ІТ-навичок.