4 видів програмного забезпечення для редагування відео

Розділені за ціною і має програми для редагування відеокліпів ринку є в ці дні перетворився на 4 вирівняли макета. Всі рішення щодо вибору програмного забезпечення для редагування відео повинні включати щонайменше розуміння кожного рівня і те, що він надає. Часто творцеві програми буде прагнути, щоб сказати вам, що вам потрібно, але якщо ви розумієте, ваші власні потреби ви можете встановити ваші уподобання на тих.

За оцінюючи фактичний цільовий ринок програмного забезпечення ви оцінюєте, ви можете зберегти будь-яке відео програмне забезпечення для редагування відгуком ви зіштовхнетеся в перспективі. Це також допоможе вам більш точно зважити рішення рецензента і думки. Регулярно домашньому користувачеві програмне забезпечення для редагування відео отримує погану оцінку від експертів редактори оцінки програмного забезпечення. Часто це відбувається тому, що програмне забезпечення не може робити те, що він жодним чином не мав намір робити.

Раніше програмами відеомонтажу впав приблизно на два підрозділи. Або вони були споживчому рівні редакторів відео або вони були про програмне забезпечення для редагування відео. На одному кінці у нас були такі програми, як Ulead VideoStudio і на іншому кінці програмного забезпечення, таких спраглих повністю експерта використання.

Як на ринку розробила це змінилося на три відділення з низкою редагування відео розробники програмного забезпечення введення високорозвинені відео-редагування домашнього користувача програмних продуктів. Ці програмні продукти називалися “напівпрофесійних”, тому що вони полюбили один між рівнем споживчих і повністю про рівні. Sony Vegas Pro і Ulead MediaStudio є прикладами такого роду програмного забезпечення.

В даний час ринок змінився ще раз з ще більшим масивом редагування відео програмне забезпечення, доступне з урахуванням всіх потреб. Новий клас дуже простий у використанні простого програмного забезпечення створення кіно останнім були додані і для багатьох людей ці нові продукти можуть бути саме те, що вони шукали.

Прикладами таких нових продуктів MAGIX Video Easy і Corel Digital Studio. Кожен з цих продуктів уявити досить простий редагування відео, редагування фотографій і створення аудіо. Вони майстри програм це означає, що ви йдете разом з простим інструкціям щодо того, яким чином ви хочете, щоб ваші створення шукати. Щоб закінчити вони використовують додаткові простих кроків і майстрів, щоб привести вас безболісно готової продукції, будь то на DVD, Blu-Ray або просто завантаження на YouTube.

Ці програмні пакети ідеально підходять для людини, яка не є технічно однодумців або просто не те, що пов’язані з виробництвом фазу. Це всього лише питання наведення і натиснення, як ви навести через процедуру.

Тепер знайдемо встановленому відео споживчому рівні редагування програмного забезпечення, як CyberLink PowerDirector або Magix Movie Edit Pro. Ці продукти значно покращилися, так як вони були спочатку введені в редагуванні відео ринку споживача. У ці дні вони схильні більше схожим напівпрофесійних продуктів в минулому.

Тут є вищий рівень контролю надаються користувачеві, і кожен етап відео рішень може бути персоналізований надзвичайно спеціально для редактора хоче. Там були численні спецефекти зроблені доступними та аудіо, титрів і вихідний вибір став ширше.

Після цього ми напівпрофесійних ешелону програм, як Magix Video Pro X. У цей момент ми починаємо розрізняти почав види функцій і влади, які фахівці використовують. Вони пропонують великі кількості доріжок на шкалі часу, незалежно від того, чи є вони для відео, звуку, тексту, субтитри, титри або що завгодно!

Ви починаєте бачити дуже складні функції, такі як переміщення шляху, що означає об’єкти не можуть бути накладені тільки, але може бути викликане пересуватися з дією, а також. Вони, очевидно, мають всі функціональні можливості програмного забезпечення для редагування відео нижче їх, але все це пов’язане з витратами.

Правда в тому, є дві ціни до фактору дюйма Основним є в основних термінів, що ви платите. Подальше ціна з’являється у вигляді крутий кривий навчання на вашому шляху до оволодіння всеосяжну функціональність програми. Проте, перевага цих програм в довгостроковій перспективі є те, що якщо ви не хочете, щоб рости, щоб бути про відеоредактор немає необхідності брати до уваги модернізації та витрат, зацікавлених у цьому.

Нарешті ми підійшли до професійних ешелон програмного забезпечення для редагування відео. Грубо кажучи, якщо ви читаєте це, то немає вимоги ви чи я витрачати надто багато часу на цю справу! Вони лякаючою страшна за своєю складністю і в той же час дивно в тому, що вони можуть досягти. Не для слабкодухих і не для новачків, довгий постріл.

При виборі програми для редагування відеокліпів бути впевнені, щоб мати на увазі ваші певні потреби і цілі програми. Не піддавайтеся на цікаві функції, ви, може бути не вимагають. Прочитайте відгуки, і дозволити ринку для яких вона спрямована на і завжди використовувати безкоштовні пробні версії.