як створити світні сфери GIF анімацію в Photoshop CS5

У цьому уроці я збираюся створити простий анімований GIF сфері, яка світиться і імпульси світла для використання в Інтернеті. За допомогою цього підручника, ви отримаєте можливість побачити, як легко цей процес і внести будь-які зміни для майбутніх проектів.

Я починаю, вибравши новий документ в Photoshop, установка передвстановлено на моєму веб. Я збираюся назвати моїм сфері Інтернету.

Під інструмент прямокутника, ви знайдете Ellipse Tool. Виберіть колір вашої сфери використання зразків або вибору кольору, потім, утримуючи клавішу, клацніть і перетягніть, щоб створити коло. Двічі клацніть на імені шару і перейменуйте цей шар літ.

Далі, давайте змінити зовнішній вигляд нашої сфері, додавши деякі ефекти. Двічі клацніть на шарі і виберіть Inner Glow. У відповідності зі структурою розділу, двічі клацніть на кольоровий квадрат, щоб відкрити палітру кольорів. Тут ви повинні перевірити тільки веб Коробка квітів. Я вибрав білий, як мій колір. Потім виберіть джерело центр, і збільшити розмір приблизно на півдорозі і зміну переліку до приблизно 60%.

Тепер ми можемо додати деякі внутрішньої тіні, щоб створити глибину. У Тут ми можемо змінити нашу прозорість за замовчуванням до приблизно 35%. Я поклав відстань до 5px і мій розмір 13px, але ви можете налаштувати ваш залежності від розміру вашої сфері.

Тепер ми вже десь. Далі, я дублювати шар, так що у мене є два однакових. Приховати перший Orb, перейменувати другий яскравий куля, і в цьому одна клацаємо внутрішній ефект світіння і збільшити його міцність. Я змінив свій розмір приблизно 1/3rd як це поширення світла на більшу відстань. Під Фільтр, винести, Lens Flare, я вибираю 85% яскравості і залишили тип об’єктива 50-300mm Zoom, і помістити світло близько до центру мого літ.

Тепер ми готові анімувати. Переконайтеся, що у вас є панель анімації
відкрити, вибравши вікно і натисніть на анімації. Внизу ви побачите анімацію панелі. У нижній правій частині цієї панелі, ми хочемо, щоб натиснути на кнопку, яка приведе нас до анімації кадру.
Ми починаємо в одному кадрі, тому ми хочемо, щоб переглянути лише оригінальні Orb в цій точці. Приховати яскравий куля і показати літ. Тепер, щоб додати рамку ми збираємося один раз натиснути на кадр 1, а потім натисніть на дублікаті обраного кадру кнопки.

Це дасть нам 2 кадри з тим же літ. Тепер, натисніть один раз на кадр 2 і сховайте оригінал Orb на панелі шарів і показати яскраву кулю. Ще раз ми збираємося, щоб натиснути на кнопку Duplicate Selected кадрів, і тут ми збираємося, щоб приховати яскравий куля і показати наші оригінальні літ. Це дасть нам три очки наших переходу і створити гарний ефект циклу.

А от легка частина. Натисніть на рамі 1, утримуючи зрушуватися і клікніть по кадру 2 і натисніть на кнопку Tween.

З’явиться діалогове вікно, а в даному випадку вибираємо, скільки кадрів в анімації руху. Я вибрав 5. Залиште інші настройки без змін і натисніть кнопку ОК. Тепер, PS займає один кадр і зникає її в інший, але це не те, що ми хочемо. Ми хочемо, щоб прикрасити наш перший куля в нашому наступному літ. Я досягти цього шляхом вибору кожного кадру між нашими двома оригінальними кадрами та підвищення непрозорість шару до 100 Orb. Таким чином, шар Яскравий Orb перекриває первісний шар Orb і викликає його, щоб прикрасити, а не просто зникають в.

Зараз ми робимо те ж в останній 2 кадри, вибираючи їх, анімацію їх, і змінити прозорість шару Orb до 100, фактично повернувши назад наші блискавки ефект. Переконайтеся, що ви встановити час в нижній частині кожної рамку на потрібний проміжок часу між кроками, я вибрав 0,1 сек.

Нарешті, ми збираємося зберегти наш файл як анімовані GIF! Перейти в меню Файл виберіть пункт Зберегти для Web і пристроїв. При необхідності тут ви можете змінити розмір зображення або ще багато чого. Переконайтеся, що тип GIF, і натисніть Зберегти. Ми створили дуже простий світиться області веб-анімований GIF для використання на вашому сайті.