як вирішити проблеми низького диск

Ваша система розділів диска має особливо важливе значення на жорсткий диск з операційною системою Windows, а також додатків встановлених в ньому. Як правило, буквою диска “С”, пов’язаний з системним розділом. Цей розділ буде впливати на ефективність системи вашого комп’ютера і операційної швидкості програм та програмного забезпечення. Тому, коли ви опинитеся не маючи достатньо вільного місця на системному розділі диска С, необхідно знайти шляхи, щоб отримати набагато більше вільного простору для максимального системного розділу.

У термінах дискових керуючий розділ, можливо, ви відразу ж пам’ятати, що Windows 7, Vista і Server 2008 складається з вбудованих функцій в управлінні диска для скорочення і розширення томи. Треба відзначити, що, як правило, ви можете бути проти з ряду причин, наприклад, “Розширити том” вибір буде недоступна недоступні, або Ви не можете знайти будь-яку безперервного вільного простору поряд з системного розділу і т.д. У випадку, якщо ваша система Windows XP , 2000 і 2003 року, не існує методів, щоб змінити розмір / розширювати / зменшувати обсяги через відсутність вбудованого розділ інструмент з цих операційних систем. Отже, сторонні Partition Manager програмне забезпечення не вимагається для розширення системного диска.

Ви знайдете величезну кількість продуктів, менеджер розділів, в широкому ринку. Кілька розділів програмного забезпечення тільки в змозі створювати, видаляти і форматувати розділи, щоб вибрати надійний і простий в експлуатації інструмент розділу не легкий шлях. Однак розділу помічник Aomei Технологія є відмінним інструментом розділ, який ви хотіли. Розділ Assistant Home Edition, щоб бути надійним розділу вільне програмне забезпечення є кращим вибором, якщо ви хочете керувати своїми розділами диска за рахунок використання деяких важливих можливостей, таких як зміна розміру / переміщення розділів, розширення / стиску розділу, створювати / видаляти / форматувати розділ і багато іншого функцій. Ця безкоштовна версія (Home Edition) буде прекрасно працювати на ОС Windows 7 2000/XP/Vista/Windows Операційні системи (32bit тільки). Розділ Assistant Professional Edition і Server Edition спеціально представлені для досвідчених користувачів і користувачів в Windows Server зусилля, щоб запропонувати вам головне 64bit і служба сервера.

Існує користувач з 60 Гб жорсткий диск на своєму комп’ютері. Він повідомив нам, що на системному диску C розділ не достатньо вільного місця (тільки 500 Мб вільного простору), які зазвичай викликають, що прикладні програми працює повільно. Таким чином, він повинен збільшити розмір системного диска, проте, це було не в змозі зробити, що через використання Windows, вбудований менеджер диска. Google на менеджер розділів, вільне помічник розділ може бути знайдений випадково, при цьому він правильно змінити розмір вікна його системного розділу, отримати більше вільного простору і максимальної продуктивності системи.

З розділу помічник, він найяскравіший, що в рамках здатність зміни розміру / продовжити / стискати / переміщення розділу системного диска без втрати даних. Це високоефективне вздовж спосіб зміни розміру системи приводу для він приймає додаткові функціональні можливості розрахунку секторі класу даних для підвищення швидкості.