споживчих технологій уперта річ на традиційних ІТ-

З технологічними інноваціями найближчі свій шлях, сенс традиційного це абсолютно отримання макіяж. Інновації необхідні, щоб зробити життя простіше для споживачів, але відрізняються від традиційних, що він використовував раніше в його контекстуальні смисли. Світі технологій обумовлений потужністю від міні-пристроїв, включаючи всі функції, як Intel Atom або міні-ноутбуки з екстремальними можливостями обробки. Функція перерахуємо різні технології, які повністю переглянув його і знищивши кілька первісний контекст:

1. USB флеш-накопичувачі: USB У ці дні стає дуже поширеним способом передавати великі порції даних з одного місця в інше. Користувач може отримати USB в ціновому діапазоні від 300 рупій до 2000, залежно від марки і потужності для зберігання даних. Ви можете легко переносити всі файли зі свого комп’ютера в USB. USB поставляється з об’ємом пам’яті 4 ГБ до 64 ГБ. Проведення даних у USB без будь-якого захисту може бути великий ризик. Простий спосіб мінімізації ризику є шифрування. Зашифровані дані в USB є більш безпечним, ніж у даних без шифрування. Організацій кричати вчити своїх співробітників для шифрування даних, або забезпечити компанії санкціонованих флеш-накопичувачі, які попередньо стандартам безпеки, як шифрування. По-друге, користувач може легко прикріпити це крихітне пристрій до сервера, щоб скопіювати всі дані в ньому.

2. Програми миттєвого обміну повідомленнями: програми миттєвого обміну повідомленнями в даний час дуже часто в ці дні. Є кілька програм IM на ринку, як Yahoo Messenger, Windows Live Messenger, Google Talk і т.д. Новобранці в ряді організацій використовують це програмне забезпечення, щоб спілкуватися один з одним. Але, вони не знають, що вони посилають організацій секретів через Інтернет. Це може бути запрошення для хакерів. Згідно з недавніми дослідженнями, понад 20% Ділова людина використовує ці миттєві поділитися конфіденційних даних. Бажано, щоб або використовувати IM з повним політикам безпеки або уникнути розповсюдження секретів компанії через чати.

3. Смартфони: Є багато смартфонів на ринку в ці дні. Деякі великі гравці на ринку смартфонів є Apple, iphone, NokiaE51, Motorola RIZR Z10, Palm Treo 700p, RIM Blackberry 8800, 8820, 8830, Samsung SCH-i730, Toshiba Portage G900 і т.д. Ці смартфони довести технологію в руках, а не на їх Робочий стіл у вигляді комп’ютера. Ви можете легко керувати своїм бізнесом над смартфоном. Тому що він дозволяє перевірити електронну пошту в будь-який час, що відкриває тонни приватного життя, нормативних і питання безпеки для Вас даних.

4. Веб-пошту з ГБ: Поштова програмного забезпечення, як Gmail, Yahoo, Rediffmail, Hotmail і т.д. забезпечують гігантські простору для зберігання даних. Справа в тому, ці розсилки програмного забезпечення є менш безпечними, ніж корпоративних поштових серверів. Ці програмні використовувати індексований метод посилки даних, означає, що дані передаються проходить через кілька різних серверів. Щоб уникнути цієї проблеми ви повинні тепер обмінюватися плагін готелі, як мімози, що дозволяє зберігати різні додатки окремо.

У кінцевій увагу, ми можемо сказати, що споживач технологій в ці дні зміни їх первісного змісту, а відповідні споживчі технології використовуються для руйнівним способом, а не використовувати його для конструктивному руслі. Бажано використовувати технологію від її безпечній стороні.

Сатіндер Каур / itvoir мережі

За додатковою інформацією звертайтеся: www.itvoir.com