революціонізувати те, як ви справляєтеся пацієнтів з ЕМІ програмного забезпечення

Діловодство та облік є важливим аспектом медичної професії. Існує ніяких сумнівів, що адміністративні та обліку роботи споживають багато часу. EMR програмного забезпечення вирішує цю проблему і змушує вас підготовлена ​​до зростаючим вимогам майбутнього і заробляти більше часу для співробітників в медичній професії, щоб допомогти пацієнтам з їх практикою. EMR програмного забезпечення проходить довгий шлях у напрямку скорочення адміністративної роботи і в ногу з надзвичайною медичної документації.

EMR програмного забезпечення коштує для електронних медичних програмне забезпечення запису. RevenueXL Інк, фірма, яка є піонером в області рішень в області охорони здоров’я можуть допомогти вам в реалізації і вибору програмного забезпечення ЕМІ. Цілком можливо, що ви не отримуєте все, що ви хочете від вашого EMR програмного забезпечення. Це може бути результатом відсутності часу і неправильне знання про продукт. Швидкі інтегрованого доступу, зосередитися на пацієнтах і мережевих рішень є деякі з функцій, які повинні стати в нагоді з EMR програмного забезпечення. Ці функції повинні бути в змозі допомогти вам без будь-яких знань або підготовки.

Ви повинні переконатися, що ви оберете EMR програмного забезпечення, яке може інтегрувати технології, які ви розробили і впровадили раніше. Інтеграція електронної пошти і інтуїтивно зрозумілим в офісі повідомлень повинні бути включені в програму. Навчання та встановлення програми повинна бути дуже простий, і вона повинна бути сумісна з операційною системою. Технологія повинна дозволяти внутрішньоофісних спілкування легким.

Використання програмного забезпечення ЕМІ забезпечує миттєвий доступ до офісних статус, пацієнт графіки і комунікацій. Він усуває рамки будь-яких втрат часу на пошуки стопки паперу і різних папках. Операції стають простими і можливо, клацнувши мишею або натискання кількох клавіш. Все це дозволить в центрі уваги бути звернено на пацієнтів.

Список переваг, які ви отримуєте за допомогою програмного забезпечення ЕМІ довгий. EMR програмне забезпечення допомагає у збереженні офісні приміщення (що досить дорого час від часу) щодо ефективного зниження шафи і велика кількість графіків в офісі. Це допомагає, пропонуючи нові послуги і більш високу кодів. Існує ніяких сумнівів, що це дозволяє надання високої якості обслуговування пацієнтів. Лікарі мають можливість переглядати детально конкретні записи кожного пацієнта, а також витрачають набагато більше часу, ніж раніше зі своїми пацієнтами через менший документації. EMR програмного забезпечення має великі переваги мінімізації числа помилок і видача попереджень. EMR програмного забезпечення підвищує продуктивність роботи з зображеннями, таких як лабораторія, рентген, доктор звіти та магнітно-резонансну томографію.

RevenueXL забезпечує перевагу безперервного скринінгу постачальників для того, щоб полювати на перевірених EMR програмного забезпечення та інших медичних рішень. Фірма представляє собою надійну і зовнішній список постачальників, які є виключно обраний для перегляду. Фірма також допомагає вам у виборі з найбільш добре поінформованих компанії, щоб отримати максимум з EMR програмного забезпечення, яке ви виберете. RevenueXL пропозиції в режимах клієнт-сервер та веб-рішень в галузі програмного забезпечення EMR.

Це надзвичайно важливо для реалізації EMR програмного забезпечення, так що тягар адміністрація не перешкоджає на шляху вашої прихильності та допомоги хворим.