запису макросів – інструмент автоматизації завдань для всіх

Кожен день кожен з нас робить тисячі натискань клавіш і миші інсультів і повторюючи ті ж ключ і штрихами миші кожну годину на годину. Щоб заощадити час і енергію на виконанні цих завдань, що повторюються, записи макросів використовуються.

Перш ніж перейти до запису макросів, перше питання – що таке макрос?

Макрос являє собою набір команд і інструкцій, що дозволяє виконувати повторювані завдання у відповідь на одну команду або натисканням клавіші. Іншими словами, ви можете натиснути одну букву, і ці макроси виконуються набір команд.

Записи макросу являє собою програмне забезпечення, яке записує ці команди і дозволяє відтворювати їх на пізніший час. Головною перевагою використання запису макросів є те, що він дозволяє не тільки відтворювати рутинні завдання, але і складних завдань.

Більшість традиційних макро рекордерів не аналізують і не розуміють того, що користувач записав. Це означало, що чи не було змін до записаний тобто середовища користувача сказати, що розташування файлу змінений або область робочого столу користувача змінилося, рекордер НЕ буде відтворювати макроси правильно.

Нове покоління запису макросів розумна; це означає, що навіть якщо місце розташування файлу зміни або зміни робочого столу області, відтворення бездоганна. Багато реєстратори макрос також дозволить вам редагувати ваші завдання і створити їх через їх редакторів, а не записувати їх безпосередньо. Це робить програмне забезпечення більш гнучким і більш складні завдання можуть бути автоматизовані. Ланцюги завдань також можуть бути створені і автоматизовані.

Більш просунуті макро рекордерів є функція, де ви можете створювати виконувані файли (“. EXE”). Ці. Виконувані файли є автономними і можуть бути зручно і незалежно працювати на будь-якому комп’ютері без установки зазначеного запису макросів програмного забезпечення.

Серйозну увагу аспект безпеки. Багато реєстратори макро зберегти записаний макрос у форматі звичайного тексту без забезпечення безпеки, що робить його легко доступним для будь-кого. Те, що потрібно якийсь захист паролем. Багато нових рекордери макросів покоління чутливі до цього.

Так як же вибрати запису макросів?

Деякі з речей, щоб мати на увазі, є:

1. Точність рекордер: Рекордер повинен бути в змозі точно відтворити завдання обліку у розгляді змін в розташуванні файлів і зміни робочого столу області.

2. Простота використання: Я думаю, це говорить саме за себе. Рекордер має бути так просто, як 1-2-3. Рекордер повинен бути в змозі допомогти вам створити завдань за лічені хвилини, не витрачаючи час на з’ясування того, як записати завдання.

3. IE Плагін: Рекордер повинен мати можливість чекати, поки завантажується веб сторінки, перш ніж вона виконує завдання, як автоматичне Логін, генерувати звіти і т.д.

4. Можливість запуску макросів швидше: Іноді, коли завдання записана велика, час, необхідний для запуску макросу також багато іншого. Деякі реєстратори мають можливість прискорити задачу. Якщо у вас є великі завдання, які ви хочете запустити, зберігаючи цей критерій на увазі, допоможе у виборі потрібного запису макросів.

5. Можливість запуску макросів, файлу або конкретних глобальних: Іноді, ви можете запустити макрос, який створюється на файл для роботи з файл В. Важливо перевірити, чи є обраний рекордер ручки цьому критерію.

6. Інші особливості, щоб мати на увазі, є: Можливість створення виконуваних файлів (якщо ви хочете запустити ту ж задачу на декількох машинах без установки рекордера на всіх машинах), функції безпеки, що перебувають; здатність обробляти партії і пакетного сценарію ..

На закінчення, макро записуючі пристрої не тільки для досвідчених користувачів, але і для будь-яких користувачів ПК в цілому. Для тих, хто вдома, за допомогою ПК як провести час, проста задача, як виключення ПК в окреслені доби можуть бути автоматизовані, економлячи електроенергію. Так що незалежно від вашої професії і незалежно від вашого використання персонального комп’ютера, є записи макросів там у відповідності з вашими критеріями. Просто майте на увазі ваші вимоги і поради з вибору правильної.