Тому повне шифрування диска має значення Road Warrior аеропорту небезпеки

Сайт Computerworld має блог під назвою “Акула Танк”. Це блог, де читачі надсилати свої ІТ-історії, як правило, за участю випадок, коли ІТ-хлопець, що правильно і не-ІТ-хлопець не так. Іноді я буду співчувати з одного, іноді з іншого. Що я знаходжу від читання даного блогу є ступінь випадкових випадковостей, які можуть відбутися, і чому в кінцевому підсумку він платить мати шифрування жорсткого диска.

Наприклад, останній запис, що я прочитав включає в себе дороги воїна, який повернувся з відрядження і виявляє, що він не може отримати доступ до своїх ноутбуком. Крім того, він вважає, його стільниковий телефон був вкрадений з його комп’ютера сумку. Він називає ІТ-хлопець, який тут же вказує, що це не може бути ноутбук дороги воїна. Виявляється, Road Warrior хлопець, має бути, схопив сумку неправильно-комп’ютера ідентичні один-його в аеропорту, який, виявилося, містять ту ж саму точну комп’ютерну модель він використав. Швидше за все, хлопець не воїн б нічого не помітив наперекосяк, навіть якщо він повинен був завантажте комп’ютер в аеропорту, він би просто припустив, що ноутбук був пустують.

Коли я вперше почув цю історію, я подумав про себе: «Як смішно, які шанси?” Однак, якщо врахувати, що корпоративна Америка отримує більшу частину свого обладнання від декількох продавців, це не було б незвично для щось на зразок цього трапитися. Я припускаю, що це відбувається весь час в аеропорту ліній, особливо коли ви берете свій ноутбук з сумки, щоб він міг бути перевірені рентгенівський апарат. Забудьте збирання неправильної сумці комп’ютер з неправильним ноутбук, ви могли б потенційно речі неправильні ноутбук у правий мішок комп’ютера або навпаки.

Невдала річ про життя в тому, що лиха станеться-весь час. Деякі з інцидентів, ми можемо озирнутися назад на них і сміятися (і пост в блогах для хихикання). Інші інциденти покаже себе лиха і вимагають керівники котитися. Якщо це відбудеться, або ж хтось дав по руках як правило, залежить від ступеня завданих збитків. Це, незважаючи на випливають з неконтрольованою Аналогічно, непередбачуваний, і несподіваних інцидентів.

Наприклад, якщо генеральний директор фінансової компанії відставку через ізгоїв співробітника поставити фірму в заклад за $ 7 млрд? Припускаючи, що генеральний директор не знав цієї афери? Я можу зрозуміти, чому деякі стверджують, з рішучим “так”, визнаючи, що немає ніякої реальний шлях генерального директора могли б запобігти дії ізгоїв працівника. Як ви контролювати тисячі співробітників, більшість з яких ви ніколи не вступають в контакт з?

Відповідь на це питання ви не можете. Однак, все може бути зроблено для пом’якшення наслідків певні нещасні випадки. Що стосується дорожнього воїна вище, немає ніякого способу, яким будь-хто міг очікувати, що сумки для ноутбуків буде включена в аеропорту. Однак, якщо вміст захищений використанням шифрування всього диска, то дані, що знаходяться на цьому ноутбуці комп’ютер недоступний для сторонніх, і ступінь збитку від аварії будуть віднесені до деякої втрати продуктивності та ціну ноутбука. Ну, просто продуктивність, так як він до цих пір ті ж апаратні засоби в його розпорядженні. Будемо сподіватися, що дані були підкріплені і єдиний дратівливий аспект інциденту буде копіюванні втрачені дані на новий комп’ютер.

Звичайно, не можна стверджувати, що його компанія є повністю безпечним тільки тому, що всі комп’ютери в офісі були розгорнуті з шифрування диска. Шифрування являє собою один аспект з багатьох речей, які необхідно зробити, щоб захистити дані в наш цифровий вік, проте, можливо, одним з найбільш важливих кроки можна почати, якщо компанія має справу з конфіденційними даними і працюють мобільні співробітники.