Всього монітор мережі всевидюче око для вашої локальної мережі

Зростаючий попит сьогодні для мережевих інструментів управління активами дозволяє розробникам в пошуку нових рішень для задоволення всіх вишуканим потребам управління мережею. Головне завдання таких інструментів, щоб забезпечити максимальну ефективність роботи мережі і знизити витрати на апаратне і програмне забезпечення оновлення. Адміністратори повинні бути завжди в курсі всього, що відбувається в їх мережах з метою прогнозування і своєчасного усунення серйозної проблеми, пов’язані з локальною мережею.

Softinventive Lab має гостре почуття пульсі сучасних тенденцій в мережу моніторингу та аудиту. Ми знайшли нове рішення для управління мережею, навіть краще, ніж будь-коли.
Softinventive Lab представляє свій новий продукт Всього Мережевий монітор, який є програмне забезпечення для безперервного контролю за продуктивність мережі, окремих комп’ютерів, мережевих і системних служб, які становлять суть вашого оточення і, безумовно, повинен бути всебічно контролюється. Всього Мережевий монітор попередить вас у разі неполадок або непередбачених помилок безліччю способів, поки ситуація не стане дійсно загрозливою вашої роботи. Вона буде спиратися докладний звіт про тип і час виникнення помилки або невдачі. Ви завжди маєте можливість перевірити будь-який аспект роботи системи тієї чи іншої служби, сервера або файлу: HTTP, FTP, SMTP і POP3, IMAP, Event Log, Державної служби реєстру і багато іншого. На всі ці карти перевагами мережі та зручний інтерфейс зроблять Вашу роботу з програмою максимально наочною.

Час, коли ви бігли з одного комп’ютера на інший для перевірки стану окремих утиліт і додатків і чекає скарг роздратованим користувачі безповоротно пішло. Всього Мережевий монітор дозволяє створювати списки перевірок і налаштувати їх якомога більше відповідно до ваших потреб. Просто натисніть кнопку “Перевірити всі монітори” і ви завжди отримуєте оновлену інформацію про стан усіх мережевих комп’ютерів і служб побіг на них.

Ваш кожен проект моніторингу мережі включає в себе три важливі групи об’єктів: пристрої, монітори і дій. Кожен пристрій може містити один або кілька моніторів. Всього Мережевий монітор дає Вам гранично зручну можливість спостерігати за станом пристроїв і моніторів.

Якщо ви знаходитесь далеко від комп’ютера, на якому Всього Мережевий монітор працює, тут Ви завжди можете дізнатися, якщо щось піде не так. Просто додайте нову дію до монітора, який дозволить відправити повідомлення на вашу поштову скриньку або ваш Jabber клієнт, запускати окремий додаток або виконувати сценарій, щоб перезавантажити віддалений комп’ютер або корисності або просто зробити запис в обраний журнал -файлі. Так чи інакше Всього Мережевий монітор побудує докладний звіт по цьому проекту моніторингу.

Крім проведення пристроїв у різних групах Всього Мережевий монітор також дозволяє будувати демонстративний карту вашої мережі. Після додавання нового комп’ютера в проект вона автоматично з’явиться на карті. Єдине, що потрібно зробити, це просто приєднати його до вже існуючих пристроїв і переконливим план мережа готова.

Всього Мережевий монітор був розроблений, щоб бути вашим всевидюче око. Будь важливою особливістю є лише одним клацанням миші від вас.

Спробуйте Всього Мережевий монітор зараз і відчуйте переваги нового рішення від Softinventive Lab.