Mozilla Firefox Перерви світовий рекорд

Mozilla Firefox 3.0, відроджується розробник браузера досягла повноліття з його останньою пропозицією. Новий браузер був завантажений більш ніж 8 мільйонів разів за 24 години порівняно з цільовою розробника 5 мільйонів і увійшов до Книги рекордів Гіннесса за максимальну кількість завантажень за один день завантаження історії. Був переважну підтримку, як з боку США і Єврозони з завантаження понад 2,5 млн. за штуку.

Відповідь для готового браузера Mozilla в значній мірі за рахунок ретельного догляду основу взяв у наданні рішень для експерта пропозиції. У новій версії був доставлений після трьох з половиною років великих досліджень і розвитку, яка включала шість місяців публічного тестування. Високо мутованих форм ранніх версій браузер налаштований на зміну способів організації і пошуку сайтів, вони часто відвідують частіше. Ще наприкінці 1990-х років, Netscape, перший розробник браузера практично програла Microsoft, Internet Explorer, але з третьої Аватар Firefox, вони роблять спробу зібрати колишньої слави.

Після America Online взяв на Netscape, вони створили некомерційну Mozilla Foundation в 2003 році. Перша пропозиція від них, Firefox, сам був в змозі зловити уяву любителів інтернету. За оцінками, Firefox має 200 мільйонів користувачів по всьому світу до запуску нової версії, і їх кількість продовжує зростати швидкими темпами. Мільйони користувачів завантажили Firefox і почав за допомогою браузера замість Internet Explorer браузером за замовчуванням ясно вказує на його зручність і застосування.

Новий Firefox 3.0 браузер працює швидше, ніж Firefox 2.0. В останніх версіях Internet Explorer, який має 75% частку серед користувачів Інтернету та інших провідних розробників браузера, включаючи опери і Safari не відповідають швидкості надаваних останню версію Firefox. Як і його більш ранніх версій, це теж додало функції безпеки, щоб викреслити будь-якого неправомірного використання. Він має вбудовані функції для миттєвого виявлення фішингових та шкідливих набігів. Більше того, ресурси комп’ютера менш осушених під час навігації в Інтернеті з Firefox 3.0.

Отже, Microsoft також представила громадськості тестову версію останнього видання Internet Explorer, версії 8.0. Поки Firefox 3.0 не має конкурента з точки зору ефективності і вдарити ні в яке порівняння. Але точно вивірених видання Internet Explorer який, як очікується, буде випущений до кінця цього року може стати потенційним конкурентом в електронному просторі. Стало відомо, що навіть браузер Safari від Apple має відмахнулися від його попереднього зображення надання прибою вирішення власних пристроїв, а також буде розширювати свої послуги перегляду сумісні з іншими пристроями, а також.

Жорстка проблем у майбутньому, ймовірно, підвищення ефективності браузерів особливо наступні версії Firefox, яка вже пропонує вивчення декількох вкладках або вікнах, складних сторінок і багато вбудовуване вміст без збоїв. Захоплююча відповідь на завантаження нових версій, найбільш настроюється браузер, коли-небудь потрапили в мережу, безумовно, спонукатиме Mozilla Foundation поліпшити.

Коли Дін Хачамовіч, який очолює команду Internet Explorer, було прискорене прокоментувати успіх Firefox, каже, що вони люблять конкуренції та тисках підвищив ставки його команди якісно і кількісно. Крім того, Джон Ліллі генеральний директор Mozilla приписують успіх для користувачів і помітив Вчинено, напругою глобальне суспільство може робити дивовижні речі, коли вони об’єднуються за праве діло. Аналітики прогнозують, що кипляча правда була б, в найближчі дні або місяці викличе жорстку конкуренцію в просторі розробник браузера. Вони також додали, це дозволить користувачам особливо від електронної комерції арені, тому що вони занадто функцій на “швидку доставку ‘же удар не був.