Microsoft Security технічна підтримка

Безпеки Microsoft Основні може бути встановлений на будь-який комп’ютер під управлінням комп’ютера. Це програмне забезпечення пропонує всебічну захист комп’ютера, захищаючи його від вірусів, шпигунських програм та іншого шкідливого ПЗ. Microsoft Security Essential доступні для безкоштовного завантаження з Microsoft, яка завжди тримає вас у сучасній і забезпечує безпеку вашої системи з останніми технологіями.

Додаток не тільки сумісна з Windows 7, але і з більш ранніх версій, включаючи Windows XP (SP2 і як SP3) і Windows Vista. Вона була розроблена таким чином, що воно не перешкоджатиме продуктивності комп’ютера і буде працювати у фоновому режимі, не заважаючи користувачеві.

Інструмент призначений для заміни Windows Live OneCare і буде виступати в якості розширенням Windows Defender. Для користувачів, які не можуть дозволити собі платити за платні рішення безпеки, це виявиться великій статті help.This проллє деякий світло про те, як вручну завантажити останні вірусів і оновлень програмного забезпечення для Microsoft Defination Основи безпеки.

Примітка: Для того, щоб встановити правильний видання Microsoft Security Essentials вірусів і шпигунських визначення поновлення, ви повинні знати, чи є ваша операційна система працює в 32-розрядної або 64-розрядної операційної enviornment. На додаток до цього, ви повинні увійти в систему з обліковим записом адміністратора.

Після перевірки операційної enviornment, скачати approprite редакція програми. Спробуйте виконати наступні кроки в цьому напрямку:

КРОК 1. Завантажте відповідний Microsoft Security Essentials, вірусів і шпигунських програм Defination файл оновлення для вашої версії ОС Windows.

Примітка: Ви повинні працювати під управлінням 64-розрядної версії Windows 7 для запуску 64-розрядної версії Microsoft Security Essentials

Крок 2. Натисніть кнопку Виконати, щоб встановити оновлення визначень. Або натисніть кнопку Зберегти, щоб зберегти файл на вашому комп’ютері

КРОК 3. Щоб встановити збережений файл, виконайте такі дії:

• Якщо ви працюєте в Windows XP: Двічі клацніть файл, а потім натисніть кнопку ОК.

• Якщо ви використовуєте Windows Vista або Windows 7: Клацніть правою кнопкою миші файл і виберіть пункт Запуск від імені адміністратора. Введіть пароль і натисніть кнопку Продовжити, як тільки з’явиться запит на введення пароля адміністратора або підтвердження.

Кроку 4. Діалогове вилучення файлів вікно з’являється при запуску файлу визначення оновлення. Після вилучення файлів діалогове вікно закриється, ви можете перевірити, якщо вірусів і шпигунських програм визначення були оновлені.

Ви також можете скористатися відмінною підтримкою від iYogi для продуктів Microsoft. Ми пропонуємо новий підхід, щоб вирішити ваші проблеми і допомогти клієнтам. Наші всебічну підтримку споживачів і малого бізнесу спрямована високої якості технологій віддаленої допомоги.

Ми намагаємося всі можливі засоби вирішення проблеми користувачів, забезпечуючи високу технічну підтримку за дуже привабливою ціною. iYogi забезпечує якісну технічну підтримку для додатків Microsoft Office, в тому числі Access, Excel, Word, Outlook та інші програми. Ви також можете звернутися за підтримкою до Microsoft через інтернет віддаленої підтримки та онлайн-чаті.