Mac і PC часу і білінгу

Якщо ваші співробітники офісу використовуєте стандартний ПК або комп’ютера Mac, тепер ви можете використовувати час і білінгу на обох типах машин. Раніше, знаходячи час і білінгу була жорсткою, а потім знайти той, який буде працювати на обох машинах був важким, але часи змінилися.

Сьогодні ви можете легко отримати доступ до Mac і PC часу і білінгу, яка не тільки допоможе вам керувати своїм бізнесом, але і допомогти вам у збільшенні загальної рентабельності. Програмного забезпечення були створені для підвищення обширні стеження, а також можливостей білінгу. Більшість топ-оф-лінії Mac і PC часу і білінгу прості у використанні і можуть бути доступні 24×7 з будь-якої точки в Інтернеті.

Деякі з Mac і PC часу і білінгу програмного забезпечення доступні на ринку, допоможе Вам не тільки керувати своїм часом, але витрати, а також. Вони навіть показують графіки пов’язані з передбачуваним терміном постачання, розширення грошового потоку, і збільшення часу реалізації. Ви можете вибрати з щогодини на основі завдань варіанти білінгу. Деякі інші функції включають в себе функціональні можливості ручного введення, автоматичні таймери, і проектно-Плата білінгу для специфічних або погодинної записів. У конкурентному середовищі сьогоднішньої роботи, ключ до успіху часто полягає у відстеженні витрат і управління часом у професійній та ефективній манері. Це саме те, що програмне забезпечення обліку робочого часу запропонує Вам – прибуток і успіх!

Деякі з переваг використання Mac і PC часу і білінгу включають в себе:

Гнучкі методи пред’явлення рахунку: високого класу Mac і PC часу і білінгу запропонує вам функціональність з використанням різних типів методів пред’явлення рахунку, який допоможе вашій бухгалтерії у виробництві рахунків-фактур. Вони можуть вибрати рахунків від широкий вибір існуючих шаблонів. Рахунок-фактура спосіб доставки буде включати в себе:

• Електронна пошта у форматі HTML
• Інтернет пред’явлення рахунку, а також оплати
• Стандартні рахунки паперу, яка вашої бухгалтерії можна роздрукувати або поштою
• Автоматизована система розсилки
• клієнта білінгу, а також платіжна інформація буде доступна онлайн так, щоб ваші клієнти будуть одержувати для перевірки рахунків і затвердити їх

Функціональність: Mac і PC часу і білінгу або програма проста у використанні і можуть бути доступні в Інтернеті, а також в автономному режимі. Існує велика ступінь зручності в зв’язку з тим, що ви можете використовувати це програмне забезпечення з будь-якої точки світу через Інтернет і 24×7. Вона пропонує кілька варіантів для виставлення рахунків, розрахунок податків, перерахунок будь-яких нефактурірованних записів, зміни в глобальний рівень, гнучких шаблонів рахунків, сумісний як з Mac і PC, розміщення грошових надходжень, і багато іншого. Вся інформація записана на програмне забезпечення захищене 128-бітове шифрування SSL. Він також пропонує кілька варіантів для розцінок в тому числі погодинної ставки на основі проектів або часу. Ви навіть можете зробити звіти за допомогою генератора звітів і подивитися або завантажити їх в PDF, HTML, Excel і форматів.
Mac і PC часу і білінгу дозволить заощадити багато грошей і ресурсів, забезпечуючи при цьому, що ви можете керувати часом і прибуток.