IP-чейнджер до більш забезпечених інтернет-магазини

Використовуючи IP Changer ви можете зробити свій інтернет-магазин більш безпечним. Інтернет-магазин отримує швидке зростання і є дійсним канал протягом декількох роздрібних продуктів .. Це багатомільярдний промисловості долара і зростає так швидко, що вона не може бути занадто довгим перш ніж він стане основним методом повсякденних торгових. Проблеми, пов’язані з безпекою особистої інформації вже враховані забезпеченими сайтів і 128 біт або вище шифрування даних і передачі. Хоча швидкий успіхи були досягнуті в онлайн-безпеки торгового залишаються вразливі місця, які можуть бути підключені за новою технологією з використанням IP Changer.

Як безпеку покупок в Інтернеті покращився так само інтернет-магазини. Суттєвими перевагами від інтернет-магазини є зручність 24/7 покупки з дому стоять осторонь від руху і натовпів. Це дуже легко і швидко, щоб зробити порівняння цін та якості продукції. Інтернет-магазин може заощадити вам гроші з онлайн-купонів і спеціальних пропозицій. Ви можете мати товар з доставкою додому часто без сплати будь-яких доставки. Найбільше вам заощадити час і гроші на газ, тому що у вас немає диска в будь-якому місці, щоб навколо магазину.

Тим не менш, все ще існують серйозні підстави побоюватися, бо страшно крадіжки особистих даних у вигляді кредитної картки, банківського рахунку або номери соціального страхування. Якщо такої інформації приймається, могила фінансових, особистих або медичні проблеми можуть виникнути економічні катастрофи відбудеться за рахунок зловживання ваших платіжних карт або отримати нові карти на ваше ім’я або відкривати нові банківські кредити на ваше ім’я або просто брати гроші з вашого банківського рахунку. Особисту катастрофу, використовуючи ваш номер соціального забезпечення, щоб взяти водійські права та вчиненні злочинів, передбачених вашу особистість. Медична катастрофа, використовуючи ваш номер соціального страхування і як ваші самозванець при отриманні медичної допомоги в кабінеті лікаря або в лікарню. Це може бути дуже небезпечно, якщо медичні документи призвести до зараження і наступного разу у вас є невідкладна медична допомога вам може бути надана медична допомога, наприклад, переливання крові на основі медичної інформації самозванця і фоном, що ставить під загрозу ваше життя.

Саме з цієї причини дуже важливо, щоб, коли ви покупки в Інтернеті і дати вашої життєвої особистої та фінансової інформації ви прийняти всі запобіжні заходи для захисту цієї інформації. Деякі із заходів безпеки, споживачі можуть приймати такі значення:

1. Використовуйте унікальні паролі повністю

2. Створити пароль, що складається з 8 або більше букв, цифр (верхнього і нижнього регістра) і розділові знаки.

3. Переконайтеся, що електронна комерція сайт побудований для зашифрованих протекцією операції з SSL (Secure рівні сокета) сертифікації.

4. Не роздавати особисту та фінансову інформацію, наприклад, дату народження, номер соціального страхування, банківських та номерів кредитних карт рахунки, коди безпеки, такі як дівоче прізвище матері по телефону або електронною поштою або факсом. Тільки забезпечити мінімумом деталей, необхідних для виконання транзакції більш безпечний і захищений підключення до інтернету.

5. Виїзд історії сайт електронної комерції та коментарів і навіть перевірити онлайн для будь-якого червоними прапорами проти нього таких як вона стояла з Better Business Bureau.

6. Виїзд Умови сайту угоди, політики безпеки, гарантії та повернення і повернення політики і переконатися, що вони визначені дуже чітко.

7. Будьте дуже обережні, коли робите покупки в Інтернеті від офшорного бізнесу організацій.

8. Переконайтеся, що ваш інтернет-безпеки програмного забезпечення антивірус, брандмауер, анти-шпигун, анти фішингу та анти Mal вироби можливостей які до сучасних і відмінному робочому стані.

Незважаючи на всі ці функції безпеки та заходи безпеки слід зазначити, однак, що він не дурень доказ, особливо, коли торговельні мережі в громадських місцях, таких як готелі, бібліотеки, аеропортах або кафе по незахищених систем, таких як Wi Fi мереж. Це пов’язано з тим, що кілька зловмисників потрапить на кошти, щоб отримати за допомогою комп’ютера і захисту мережі (особливо для бездротових мереж), якщо вони можуть отримати IP-адресу комп’ютера, ви працюєте з робити покупки в Інтернеті. IP-адреса складається з шести цифр, які дуже відмітний і призначається постачальника послуг Інтернету (ISP).

Це де функцію IP Changer приходить дюйма Це програмне забезпечення може направити ваше інтернет-з’єднання через кілька серверів, які називаються проксі-серверів, розташованих у ряд місць зі своїм унікальним IP адрес. Програмне забезпечення IP чейнджер може проводити швидкі зміни IP з цими проксі-серверів і в будь-який момент часу представлена ​​тільки однією IP-адресою, крім IP-адресу вашого комп’ютера, таким чином приховуючи ваш фактичний IP-адресу в цьому процесі. Одночасно всі дані передаються в зашифрованому вигляді. В результаті ви можете вести інтернет-магазини анонімно і безпечно навіть по незахищених мережах Wi Fi вдома або в громадських місцях.