HTML-CD на основі меню і фронт-ендів як змусити їх виглядати дійсно professional_

Створення CD меню для CD-ROM, DVD або навіть флешки є типовою завданням ви зіткнетеся при роботі над такими проектами як кришка кріплення CD-ROM, цифрові візитні картки, меню автоматичного запуску і інтерфейсів для програмного забезпечення CD-ROM, E- Вивчення публікацій, електронні каталоги, довідники, цифрові карти бізнесу або компанії і продукту.

Загалом, ви є два варіанти: Ви можете використовувати меню додатків генератор, який створює файл для Windows виконуваний (звичайно, ви також можете запрограмувати ваше власний додаток меню, якщо ви знання в області програмування), або ви можете створити HTML-меню. Створення виконуваного багато роботи або ви будете обмежені по функціональності, яка Menu Generator ви використовуєте пропозицій (більшість результатів створені з цим поглядом роді додаток дуже непрофесійним). У будь-якому випадку ви повинні дізнатися, як використовувати власний інструмент або у вас є для програмування та тестування власних додатків. Тому перевага HTML-меню ясна: Ви можете використовувати ті ж технології й ті ж інструменти авторинга, як для створення веб-сайтів. Завдяки інтеграції картинки, гіперпосилання або навіть Flash Media можна створити багатий і інтерактивний користувальницький інтерфейс з легкістю. Єдина проблема з HTML на основі меню компакт-диска в тому, що вони працюють у звичайний веб-браузер. Серфінг веб-сайтів в браузері це добре, але меню компакт-диска, яка є першою річчю користувач побачить при запуску CD жахлива. Навіть саме гарне меню виглядає потворно у звичайному вікні браузера, який зазвичай має взаємодія елементів, таких як меню, панелі інструментів, поле адреси та рядок стану. Також посилання на виконувані файли (EXE) викликати проблеми, тому що тривожні попередження або запити на завантаження показані. Якщо ви використовуєте спливаючі вікна у вашому меню, ви також повинні боротися з блокування спливаючих вікон, які можуть зашкодити користувача інтерфейсом.

Набагато затвердженим рішенням для додання HTML на основі меню CD професійний зовнішній вигляд і зручне додаток під назвою Discstarter від mirabyte. Discstarter дозволяє створювати професійно виглядають меню автозапуску, фронт-ендів і багато інших видів додатків на основі легко створити HTML сторінок (включаючи мультимедійні елементи, такі як відео, Flash, Java і т.д.). З Discstarter Ви можете повністю налаштувати зовнішній вигляд і поведінка, а також поведінка вікна браузера за вашим індивідуальним вимогам. Наприклад, Ви можете визначити стиль і розмір вікна дисплея (прості кордону, немає кордону, значна або тематичний вікно з растровою шкіри). Ще одна хороша річ є спосіб, як посилання на виконувані файли (EXE) або інші спеціальні типи файлів (наприклад, DOC, PDF, CHM і ін) обробляються: Discstarter виконує ці файли безпосередньо, коли користувач натискає на посилання з посиланням на такий файл . Ви навіть можете додати більш функціонально до нормального гіперпосилання, наприклад, можливість копіювати вказаний файл на локальному комп’ютері. Це ідеально підходить для задач установки програмного меню.

З Discstarter ви можете налаштувати будь-якій частині вікна браузера і його поведінку. Налаштування проекту з Discstarter досить простий, тому що Discstarter поставляється із спеціальним інструментом під назвою Discstarter Designer. Цей інструмент дозволяє налаштувати будь-який аспект вашої HTML-меню. Ви також можете налаштувати такі речі, як текст заголовка, значок вікна, контекстне меню, фонова музика, GUI додаткових ефектів, таких як плавний перехід в, і т.д. Повний список всіх підтримуваних функцій можна ознайомитися на веб-сайті Discstarter.

Ще одна цікава особливість тільки Discstarter пропозиції є інтеграція Server2Go, легкий веб-сервер, який дозволяє не тільки використовувати статичні HTML сторінки для вашого меню, але і динамічних веб-додатків, які використовують серверні мови, такі як Perl або PHP та бази даних MySQL або як SQLite. Server2Go Discstarter і може бути запущена безпосередньо з компакт-диска без необхідності установки на цільовому комп’ютері. Це відмінне рішення для додатків баз даних, як каталоги або каталоги, оскільки вона дозволяє створювати версії веб-форуму і версія, заснована на точно такий же код! Щоб дізнатися більше про Server2Go, подивіться в керівництві Discstarter онлайн.

Інша причина, чому багато компаній по всьому світу вибрали Discstarter для своїх проектів меню компакт-диска є той факт, що Discstarter абсолютно надійно! Він використовується багатьма видавцями журналу в Європі для кріплення кришки компакт-дисків і мільйони примірників були поширені протягом багатьох років – безперебійну! Discstarter прекрасно працює на Windows 95 доісторичних машин, а також на вікна сьогодні Vista / Windows 7 високого класу комп’ютерів.

Але найголовніше, що Discstarter економить Ваші гроші! Якщо ви знаєте, як створити веб-сторінки ви також можете створювати меню і передні кінці з Discstarter – використовувати ті ж технології, ті ж інструменти і отримати професійний погляд і відчуваю, що в іншому випадку можуть бути досягнуті тільки за допомогою самостійного запрограмованих передньої частини зроблені з дорогий інструмент авторинга.

І ще одне: Discstarter не може бути використана тільки для CD меню, але і як гнучкий користувальницький інтерфейс для кіоску комп’ютерні термінали (наприклад, на виставках, вестибюлях готелів або інтернет-кафе). Це дає вам повний контроль над вигляд і захищає хост-системи від несанкціонованого доступу. Ви можете створювати будь переднього кінця використанням HTML і пов’язаних з ним технологій (CSS, JavaScript, Java, Flash, і т.д.), який показав Discstarter в повноекранному режимі без меж на комп’ютері термінального кіоску.