як ви можете порівняти дані в Unicode

Перш ніж ми про те, як порівняти дані в Unicode, давайте спочатку дізнатися, що цей термін означає. Коли хтось говорить про Unicode, він має на увазі стандарт для постійне представництво і керування текстом, який виражається в загальні системи письма світу. Unicode насправді пов’язано з універсальний набір символів.

Сама остання версія Unicode має більше 170 000 символів, які охоплюють 90 скрипти, код графіки, кодування символів і кодування методології, верхній і нижній регістр символів, група довідкових даних і пов’язаних з ним елементів. Вона також складається з справа наліво скрипти і зліва направо скрипти. Тепер, зберігання даних на декількох мовах, в одній базі даних тільки може бути досить важко керувати, особливо, коли ви використовуєте тільки кодові сторінки і символьні дані. Наприклад, якщо ви працюєте у великому бізнесі і вам потрібно працювати з трьох різних мовах, таких як іспанська, французька та англійська мови, ви повинні гарантувати, що база даних може обробляти всі символи з трьох мов.

З швидким зростанням і розвитком Інтернету, існує необхідність для бізнесменів для підтримки декількох клієнтських комп’ютерів, які працюють в різних регіонах. Це означає, що існує необхідність для вибору кодової сторінки для різних типів символьних даних таким чином, що символ підтримки, необхідної будуть оброблені добре. Тим не менш, це особливо дуже важко, але є простий спосіб впоратися з цим особливо в міжнародних базах даних. Рішення полягає в тому, щоб завжди використовувати Unicode типи даних, включаючи NVARCHAR, NVARCHAR (макс.) і NCHAR замість еквівалентів, які знаходяться поза-Unicode як VARCHAR, тексту і символів. Через Unicode, немає необхідності виконувати перетворення символів у будь-якій точці системи.

Тепер, скажімо, що ви хотіли б порівняти дані в Unicode з не-Unicode рядків. Як правило, дані в Юникоде порівняння виконується для перевірки наявності двох або більше рядків, які можуть бути однаковими або навіть різні. Якщо ви вправні в програмуванні, ви можете використовувати програму мову, який ви дуже знайомі з для створення коду, які допоможуть вам у виконанні завдань протиставити Unicode рядків. Загалом, вам потрібно спочатку декодувати рядок, що не Unicode форматі. Після цього, ваш код повинен також бути в змозі покрити частину якої вам необхідно порівняти результат з рядка, яка знаходиться в Unicode. Нарешті, ви повинні будете створити код, який допоможе вам дізнатися кодування, яка використовується для рядка, яка не перебуває в Unicode формі. Результат виконання коду допоможе вам визначити, який тип рядок це.

Ви також можете порівняти дані в Unicode шляхом конвертації, що не Unicode рядки в Unicode, перш ніж зробити Unicode порівняння даних. Якщо ви не дуже добре розбираються у створенні вихідних кодів, ви завжди можете розраховувати на кошти, призначені для порівняння даних в Unicode. Вони все через Інтернет і все, що вам потрібно зробити, це шукати кращі утиліта, яка може допомогти вам у вашій задачі.