як вибрати антивірусне програмне забезпечення

Пошук в Інтернеті, і ви знайдете величезну кількість інформації і порад про антивірусне програмне забезпечення. Це пов’язано з повсюдною стурбованості щодо вельми реальну загрозу для всіх ПК від різних шкідливих вірусів, які виникли на щоденній основі. Але, так багато рішень на вибір створює проблему в собі. Це, звичайно, робить просіювання хороші від поганих важка робота. Щоб визначити кращих програм, багато голови людей для веб-сайтів порівняння читати різні антивірусні програми відкликання. Все добре, але більшість сайтів занадто часто єдина особливість гучні імена та упустити менші, дешевші варіанти. Ось деякі параметри, які допоможуть вам розібратися гарне антивірусне програмне забезпечення програми від поганих.

Ну, перше, що ви повинні брати до уваги при виборі програмного забезпечення є продуктивність. Принаймні, вона повинна бути в змозі впоратися з атаками від загроз постійно розвивається і різновидів вірусів. І кращі виконавці не завжди найбільших імен. Є багато популярних програм, які часто не в змозі виявляти нові віруси.

По-друге перевірити з вашим інтернет-провайдером, щоб побачити, якщо вони пропонують антивірусний захист або безкоштовного завантаження антивірусних продуктів. У будь-якому випадку, ви можете зайти на їхній сайт і часто знайдете багато корисної інформації з цього питання в своїх “Довідка” розділу. Чи їх відділ роботи з клієнтом може бути в змозі допомогти вам у процесі вибору, завантаження та встановлення. Зазвичай це проста процедура, яка включає в себе завантаження програмного забезпечення, вкладаючи в ліцензійний ключ, а потім встановити і оновити його, щоб нормально функціонувати і захистити вашу машину.

Це варто відвідати кілька онлайн або фізичні магазини, щоб порівняти ціни різних програмних антивірусних програм. Іноді, коли ви робите покупки в деяких комп’ютерних магазинах, антивірусний захист пропонується упаковані в, але це часто тільки протягом обмеженого періоду проб і вам необхідно придбати ліцензійний ключ пізніше.

Ви повинні також спробувати реально оцінити, що ваші потреби антивірусне програмне забезпечення. Якщо ви, як правило, використовують Інтернет тільки для задоволення і не розраховувати на багато що робить онлайн-банкінгу або електронної комерції, то вам не знадобиться такої потужної антивірусної програми. Але якщо ваші потреби нічого подібного середній веб-серфер який в даний час проводить все більше часу в Інтернеті, ви, можливо, слід купити повний набір безпеки з анти-шпигунське ПЗ, спам-фільтр, антивірус і брандмауер.

Розглянемо безкоштовна пробна версія. Деякі з програм антивірусного захисту на пропозицію можна безкоштовно скачати на суд, часто протягом 30 до 90 днів. Якщо антивірусний захист працює для вас і вашому комп’ютері, то ви можете оплатити і викачати повну версію. Якщо ви не задоволені своєї діяльності, ви можете видалити антивірусний захист і вибрати іншу.

Незалежно від ситуації, не переконаєтеся, що ви завжди наполягаємо на антивірусний захист для будь-якого комп’ютера, які передбачається підключити до інтернету. Це завжди краще для захисту від вірусів, програм-шпигунів і інших шкідливих загроз, ніж шкодувати!