фактори, щоб розглянути перед покупкою системи ERP

Наявність та підтримка

Вибір інтернет-бізнес-рішень буде найпершим кроком в отриманні вашого рішення. Це дуже важливо, що ви обираєте компанію, яка здатна масштабувати рішення, в змозі підтримувати зростання вашого бізнесу, наявність місцевого підтримку і завжди є в режим очікування, коли ви в них потребує. Ви також хочете дізнатися, якщо постачальник може дати тренінги для ваших співробітників.

фону і довіру

Зараз світ наповнений імена та альтернативних так як вибрати провайдера, ви можете подивитися на бренд і надійність. Однак, що більш важливо, щоб виглядати на тлі і довіру до постачальників. Ви можете уникнути агентів або сторонніх провайдерів певного фірмових компанії програмного забезпечення. Бути в курсі їх фоні, досвід роботи в практичних рішень і зробити вашу належної обачності в отриманні зворотного зв’язку від своїх існуючих клієнтів, теж.

коштувати

Хоча з відомим постачальником може бути химерні, він також поставляється з більш високими витратами. Тому, будьте готові з бюджетом на ваші інформаційні технології витрати, які можуть змінюватись від 0,5% до 3% від вашого річного доходу. Однак, якщо ви зробили досить належну обачність, перевірив на тлі постачальника і задоволені цим, могли б також вести з постачальником, якщо він забезпечує трохи нижче витрат. Деякі провайдери навіть пропонують низькі початкові витрати або платежі на щомісячній основі. Крім того, з’ясувати вартість тренінгах, якщо провайдери Пропозиція тренінгів. Чи повинна вона бути міжнародною компанією, повинні бути готові літати в тренери-за кордону і за додаткову вартість, яка відбувається з ним.

послуги

Чи дізнатися, які послуги, що провайдери надають. Отримайте той, який ви можете працювати з на тривалий термін. Деякі компанії роблять тільки консультації і давати рекомендації в той час як деякі реалізації рішення. Ви можете шукати компанію, яка робить все ¨ С від консультацій до виконання цих рішень до підтримки і майбутніх розгортаються вимоги по мірі зростання бізнесу. Як пояснювалося раніше, зміни можуть бути стрес для вашої компанії ¨ З тим, з’ясувати, якщо провайдери надають відображення даних, бізнес-карт і картографічних додатків для полегшення перехідного періоду.

власності на програмне забезпечення

Крім того, з’ясувати, якщо право власності на програмне забезпечення належить постачальнику. Деякі провайдери роблять тільки впровадження програмного забезпечення, але не є програмне забезпечення самостійно. Якщо провайдери не є програмне забезпечення вони реалізують, зміни у вимогах майбутніх масштабованість приходять з більш високими витрати на технічне обслуговування.

масштабованість

Деякі постачальники програмного забезпечення пропонують можливі оновлення, які можуть принести користь вашому бізнесу. Проте, подальше розширення програмного забезпечення дуже багато залежить від самих постачальників програмного забезпечення. Ви можете захотіти поглянути на компанії, які могли б забезпечити налаштування і подальшого розширення свого програмного забезпечення. Дійсно попросіть витрати, які він несе, оскільки більшість налаштувань йдуть з витратами.

домовлятися про умови

Після того як ви вибрали постачальника, повинні бути готові обговорити умови і збори з постачальників. Провайдерів, які пропонують більш низькі вартість запуску може накласти певного мінімального періоду використання, щоб покрити свої високі запуск витрати і початкові інвестиції. Обговорити на гарантійний термін, перепідготовка ваші штаби чи повинні бути обороти і підтримки пакетів, що надаються. Постачальники можуть також стягувати певну кількість відкладень, які можуть змінюватись від 30% до 60% від загальної вартості реалізації.