участь громадськості є молодшою ​​сестрою велике товариство, – але кого це хвилює

Великого суспільства Девіда Кемерона, це викликало по всій Великобританії, оскільки до було сформовано коаліційний уряд. Його широкомасштабні ідеології означає, що він може бути застосований до кожної сфери життя і сектор охорони здоров’я не є винятком.

Участь у суспільному житті є підмножиною великого суспільства і найважливішим чинником розвитку, моніторингу та оцінки успішних методів взаємодії спільноти. Але це не нова ідея. Попереднє лейбористський уряд зробив його вимога NHS трасти, бажаючі стати Фонд довіру. Отже, як же бачення великого суспільства перевести в сфері охорони здоров’я? Що ще більш важливо, хто-небудь піклується достатньо про бачення Кемерона змусити її працювати?

Спочатку, ідея з участю членів місцевого співтовариства в процес прийняття рішень навколо на місцях послуг, витрат пріоритетів є переконливим. Хто не хотів би, щоб питання про їх думку про те, де їх власні оподатковуваного доходу повинні бути витрачені? Але коли був останній раз, коли ви запитали, що послуги місцевого вашу думку, повинні бути поліпшені, змінені або навіть закриті? Коли в останній раз, коли ви мали бесіду з місцевими NHS Цільового про сервіс амбулаторне або надання фахівця діамедсестер всьому регіону? Мало хто з нас буде стверджувати, що були проведені консультації. Ще менше було б стверджувати, що задоволений результатами – або принаймні бути в курсі результатів і процесів прийняття рішень, що призвели до них. Цілком імовірно, що, якщо ви не безпосередньо постраждали від будь-якої з цих областей, у вас ніколи не було такої розмови.

У приватному секторі, організаціям приймати рішення щодо того, куди витрачати свої гроші на основі, хто їхні клієнти і що ці клієнти вимагають. Якщо бізнес не зайняті створенням необхідності вони намагаються задовольнити потреби людей. Менеджери по продукту буде працювати величезна фокус-груп, відбір проб багатьох потенційних клієнтів, щоб переконатися, що їх компанія пропонує правильний продукт для потрібної аудиторії, і кожна частина цього продукту, як можливості, переваги і ціна вивчені.

У кінцевому рахунку, прибутковий бізнес продукти та послуги, що люди хочуть і представити їх за ціною, яку люди готові платити. Вони також будуть постійно перевіряти показники продажів, рейтинги задоволеності клієнтів, сприйняття бренду і зміна демографії свою клієнтську базу, щоб переконатися, що вони знаходяться в курсі того, що необхідно для підтримки своєї конкурентної переваги.

Так чому ж не це у випадку з надання медичної допомоги? Навіщо хоче місцевого співтовариства розглядатися по-іншому? Зрештою, ми всі клієнти UK Plc.

Для того, щоб державний сектор, щоб повністю займатися з його “клієнтську базу і забезпечувати ефективність необхідним прямо через сектор охорони здоров’я, вона повинна наслідувати приклад продакт-менеджерів у комерційних підприємств. Місцева влада повинна встановити: хто їх обслуговування користувачів (клієнтів) і які послуги їм потрібні (продукти клієнти хочуть), розмір спільноти, яка необхідно обслуговувати (потенційний розмір ринку); скільки грошей має бути витрачено на надають цю послугу (що слід платити за виріб); способи, щоб люди знали служби (рівень маркетингу потрібне) і кращий спосіб для користувачів, щоб взаємодіяти з обслуговуванням (як краще взяти продукт на ринок).

Всі ці питання, що постачальники медичних послуг повинні постійно запитувати себе, якщо їхні послуги залишалися актуальними, корисними та цінними для локальних користувачів. Завданням охорони здоров’я є залучення з місцевим співтовариством в більш широкому плані, ніж просто з тими, хто в даний час скористатися послугами. Груп пацієнтів і добровільного сектора роблять, звичайно, поставляють основні зворотного зв’язку, однак, ми також повинні отримати для тих, хто історично важко вступити в контакт с. Тільки при повному розумінні того, що місцеві потреби спільноти постачальників послуг зможе виділити ресурс або усунення правильно і ефективно.

Silverbear медичного призначення комплексний підхід до залучення спільноти. Створена на базі Microsoft Dynamics CRM, а також використання сервера Internet Information Services (IIS) і Microsoft Office додатків (в першу чергу Outlook, Word і Excel), із залученням громадськості Silverbear охорони здоров’я рішень (CIS) забезпечує управління членством, членство аналізу і може створювати і підтримувати поточні сообщества відносин програм. У кінцевому рахунку, СНД дає можливість медичним працівникам приймати рішення визначається чітким і репрезентативною інформації. У той час як такі компанії, як здоров’я Silverbear існує, багато що ще належить зробити для сприяння розширенню співробітництва між ними та державним сектором, так що знань, що відносяться до спільноти та взаємодії з клієнтами та зобов’язання можуть бути використані для підвищення якості надаваних послуг.

Така співпраця вже відбувається в якості мішеней ефективності уряду означає, що місцеві постачальники послуг тепер повинні об’єднати свої ресурси. Місцева влада вже працюють ближче з трасти NHS на надання послуг місцевого, так що платформи, на яких мати відкритий і конструктивний діалог будуються. Але чи достатньо цього, щоб допомогти досягненню Кемерон своє бачення великого суспільства?

Велике суспільство може бути протиотрутою до зламаної Великобританії ще з медичної точки зору, це залежить від двох речей: що люди дбають достатньо, щоб хочуть, щоб їх голос був почутий і що вони мають доступ до інструментів, які дозволяють їм поділитися, що голос . Я відчуваю, що люди, які складають їх спільноти дійсно хочуть, щоб їх голос був почутий. Вони просто повинні знати спосіб піти про виконання цього. Приватний сектор має ресурси на місці, щоб допомогти уряду досягти своїх цілей за допомогою ефективної співпраці громадськості та Silverbear Здоров’я є свідченням цього. Але перш, ніж державний сектор може ефективно прислухатися до голосів громад це обслуговує, це в першу чергу повинні прислухатися до приватного сектору, тому що це нас, хто в кінцевому підсумку допоможе уряду досягти своїх цілей ефективності та відіграють значну роль у створенні великої праці суспільства.