так що ви хочете зробити анімацію

Наші шлунки були місили як ми різьбленням вузький каньйон, рятуючись міжгалактичних космічних кораблів укомплектовані Злий іноземці або підстрибнув, коли фантастична істота піднімає голову. Ми, можливо, навіть відчував такого вісцерального фізичні зміни, такі як припливи під час вибуху або запаморочення падіння невідомих глибин. Наше емоційне самі були зворушені милі персонажі і обурені тим, хто творить.

А тепер ви хочете, щоб зробити свої сили в цьому все більш доступним видом мистецтва-вийти сюжетною лінією, щоб створити щось собі і, можливо, викликати, якщо тільки на мить-ваш глядач призупинити недовіру.

Анімація гарячої області. З такими гігантами, анімації, таких як Pixar і DreamWorks провідних темпі, ми всі були натхненні останні події. Чи бажаєте Ви, щоб конкурувати з професіоналами або використовувати анімацію процесу лінію власного використання, хобі чи історії, є також останні події та програми, які роблять анімацію зробити доступним для всіх.

Існують два основних компонентів для виробництва власної анімації:

1. креативність

2. технічні можливості

Якщо ви відчуваєте, що не відповідають в будь-який з цих областей, не впадайте в паніку, багато сучасні розробки зробили ваші проблеми легко долаються.

Чи вважаєте ви себе таким чи ні, комп’ютерні аніматори художників. Все починається з творчого бачення. Можливості безмежні, обмежені тільки уявою аніматора. Для багатьох це може бути трохи лякає. Тим не менш, подивіться навколо себе. Якщо Ви можете розповісти історію усно в інше, то ви можете створити сюжет підходить для анімації. Може бути, це як-би яка прояснить процес або думка, яку ви маєте на увазі. Можливо, це улюблена історія, що ви прочитали в іншому місці або були передані з покоління в покоління. Незалежно від сюжетної лінії, коротко його вниз. Що таке приміщення? Що таке початок і кінець? Хто (що) є основними персонажами? Якщо ви приїхали в цей момент в ваш запит, продовжиться. Якщо у вас немає ідеї, виберіть щось просте … можливо собака подряпини на блошиному або ж просто, послідовність рухів, як квітка …. відкриття і довіру, що розробка і освоєння відкриє необмежені можливості. Важливо те, з чого почати.

Другий ключовий елемент, то, звичайно, технології. Де, запитаєте ви, якщо ви починаєте? Є цілий ряд програмних пакетів там, які стосуються тільки цієї області, але, що є кращим і з чого почати? Багато “вільний” пакетів програмного забезпечення, а деякі мають великі громади за підтримку. Деякі з основних пакетів, таких як Maya, 3D Max і Poser Pro фантастичні, але витрати можуть бути непомірно щоб аніматор початкового рівня. Один пакет, який ми були особливо раді, І.С. Блендер з низькою плату за вхід, в глибині підручники і 60-денна пробна пропозицію.

Тим не менш, всі ми вчимося по-різному і зручніше працювати з різними інтерфейсами Так що спробуйте деякі з. В принципі, ви хочете, щоб ваш обраної програми потрібно по ній вам і, в залежності від ваших навичок буде в цьому, зручним інтерфейсом. Що стосується виробництва, переглянути перспективні програми з точки зору бажаного виходу. Потребуєте 3D-моделювання для більш реалістичного бачення чи здатні анімації мультфільму або створення гри? Багато пакети робити все це, але можливо, не все в рівній мірі.