створенні сайту за допомогою настільної системи управління контентом (CMS)

Створення сайту – незалежно від того, будь то малий або складним – який заснований на статичних HTML сторінок, в більшості випадків не є гарним вибором у зв’язку з величезною кількістю ручної роботи, що потрібно. Навіть невеликі завдання з обслуговування, як зробити модифікацію меню навігації може зажадати змін у десятках HTML файлів. Проте статичних файлів на основі веб-сайти також мають велику перевагу: так як веб-сервер, на якому сайт розміщений не обробляти файли, але тільки забезпечує звичайні файли для клієнта / браузера результат дуже хороший завантаження продуктивності. Навіть якщо сайт розміщений на менш потужний і недорогий сервер (наприклад, загальний веб-хостинг систем, які дуже поширені не тільки в низькому ціновому сегменті), як і раніше багато користувачі можуть запитувати веб-сайт без будь-яких проблем або уповільнення.

Протилежний підхід до створення веб-сайту на основі статичних HTML сторінок є використання управління веб-контентом системи (МСМК). Це частина програмного забезпечення, яка повинна бути встановлена ​​на веб-сервері. Доступ до нього здійснюється з браузера адміністрування на основі інтерфейсних через Інтернет. Зазвичай WCMS написані на мові програмування як, наприклад, PHP і виконані безпосередньо на сервері. Це може призвести до повільної завантаженні сторінки або навіть гірше, основні проблеми, якщо серверне обладнання не є достатньо потужним.

При виборі системи управління контентом, як Joomla або Typo3 які досить популярні, підтримку сайту стає легше (хоча створення процесу без будь-яких спеціальних знань про CMS використовується часто майже неможливо!), Але веб-сервер повинен витрачати багато Частки ЦП і пам’яті, навіть якщо тільки прості сторінки запитується браузером. Це часто призводить до поганої продуктивності і може викликати багато потенційних відвідувачів покинути сайт після кількох кліків.
Більшість людей схильні ігнорувати цю проблему продуктивності, але наукові дослідження довели, що тривалий час завантаження і повільного продуктивності веб-сайту є основними причинами, чому відвідувачі веб-сайту, навіть якщо контент, що надається відповідає їх інтересам.

Найпростіший, але і найдорожчий спосіб вирішення цієї проблеми є використання більш потужного веб-сервера. Але для малих, чутливих до вартості проектів Веб-сайт Це дуже часто не варіант взагалі.
Іншим рішенням подолати проблему поганої роботи сайту викликана ресурс голодних Веб системи управління контентом і складність вручну підтримання веб-сайту, який заснований на статичних сторінок HTML використовує Настільні системи управління контентом (DCMS).

Шпалери для робочого CMS встановлюється і працює на локальному комп’ютері, а не веб-сервером. Усі завдання з обслуговування з приводу роботи сайту виконується на локальному комп’ютері. Після робочого CMS генерує повний сайт як набір статичних HTML сторінки і інші файли (наприклад, зображення і т.д.) і автоматично передає файли на веб-сервері. Цей підхід має багато переваг: У зв’язку з тим, що CMS не є веб-додатком, установка набагато простіше і роботі з CMS набагато швидше і набагато зручніше через багатого користувацького інтерфейсу, які доступні на робочому столі. Система також управляє складної задачі створення звичайного веб-сайту, який складається з статичних HTML сторінок.

Дуже потужний настільний CMS є “Web Architect 9” від mirabyte. Web Architect фактично об’єднує два продукти в одному одному: гнучка CMS Desktop, як описано вище і потужний, вихідного коду на основі Web / HTML-редактор. Тому вона не може бути використана тільки для створення і підтримки повної сайти, але й для редагування HTML сторінок, аркушів стилів CSS, сценарії та веб-додатків PHP.

Функція CMS веб-архітектор слід шаблонний підхід: Це означає, що дизайн сайту відділяється від вмісту, набір макетів сторінок, які можуть застосовуватися до окремих сторінок сайту. Web Architect має деякі готових до використання шаблонів включені так, що швидкий старт можливо. Але реальна влада шаблонів розгортається, коли справа доходить до створення користувацьких шаблонів: практично будь-якої сторінки HTML (включаючи будь-які існуючі веб-сторінки, які можуть бути збережені за допомогою браузера на локальний жорсткий диск) може бути використаний для візуального створення нового шаблону . Просто натиснувши на частини веб-сторінки, які повинні стати контейнери для утримання (наприклад, меню, текстові поля, колонки і т.д.) новий шаблон визначена. Всі необхідні файли (наприклад, зображення, CSS файли, сценарії) включені автоматично.

Остаточний сайту генерується Web Architect шляхом об’єднання шаблону і зміст, який визначається із застосуванням, а також. Щоб прискорити процес публікації, яка також включає в себе передачі сформованого сайт на віддаленому веб-сервері FTP або Secure FTP, Web Architect має вбудований інтелектуальний механізм синхронізації, який передає тільки ті файли, які дійсно необхідні.

На відміну від інших генераторів сайту, Web Architect пропонує велику гнучкість і не обмежує дизайну або функціональності сайту. Можна також включити статичний HTML сторінки або навіть PHP файлів у веб-сайті. Інтеграція сторонніх веб-додатків, таких як електронна комерція з відкритим вихідним кодом програми або програми для соціальних, таких як форуми, форми зворотного зв’язку або картинних галерей може бути легко досягнута.

Веб-архітектор з mirabyte є унікальним програмним додатком, що поєднує в собі гнучку Desktop CMS з потужним вихідним кодом на основі Web / HTML редактор, який був розроблений для підтримки всіх відповідних веб-стандартів і мов, таких як дійсними (X) HTML, CSS, JavaScript і PHP багато іншого. Web Architect доступний як повнофункціональну пробну версію з сайту mirabyte. Безкоштовні онлайн підтримка і форум підтримки також доступна.