редагувати цифрові фотографії … не дозволяє йому дістатися до вас

Нерідко багато з основних завдань редагування можна зробити в самій камері після зйомки, включаючи декілька простих обрізка, усунення ефекту червоних очей з фотографій спалах, і обертання від пейзажу до портрета і навпаки. Для багатьох людей, це про все, що вони вимагають у будь-якому випадку, перш ніж друкувати свої знімки, і це тримає речі дуже легко і просто. Але для початку, щоб реалізувати потенціал, що цифрова фотографія ставить в руках звичайної людини, програмне забезпечення для редагування фотографій потрібна програма, де ви завантажувати фотографії з камери на комп’ютер, а потім відкрити їх у програмі. Ви можете почати виконувати всі види редагування, включаючи більш просунуті обрізка, зміна розміру файлу або формати, коригувати колірну насиченість, контрастність і яскравість, і застосовувати спеціальні ефекти.

Ви можете навчитися робити дивовижні модернізації в будь-які фотографії за допомогою інструментів і функцій, доступних в Photoshop. Нижче наводяться лише деякі з поліпшень ви можете зробити для людей фотографії. Відбілити забарвлених зубів, видалення непривабливі шрами, розгладжують зморшки віку, очищення вугрів, усунення дефектів шкіри, подвійне видалення підборідді, Заповніть лисини, додавши волосся, Відкрите закритими очима, видалити татуювання, приховати пірсинг на тілі, і навіть змінити колір очей.

Пам’ятайте, ваша аудиторія. Якщо ваші фотографії, призначені для веб-сторінок, не турбуйтесь про незначних недоліків; отримати темні і легких балансу правого і переконайтеся, що ваші фотографії в основному крупним планом. Якщо ваші фотографії будуть надруковані у 8-дюймів на 10-дюймів або більше, знайдіть час, щоб згладити недоліки. Зробити жорстокої культур, теж. Ніхто не буде знати пізніше, що ви вийняли телефонному стовпі поруч з головою Біллі. Відволікання так само дратує у фотографіях, як в реальному житті.

Заточка є одним з найбільш вражаючих перетворень можна застосувати до зображення, так як здається, щоб виявити деталі зображення, якої не було раніше. Що вона робить, проте, підкреслити, краях зображення і зробити їх більш зручними для очей, щоб вибрати – в той час як візуальний ефект, щоб зробити зображення здається гостріше, ніяких нових подробиць не фактично створив. Першим кроком в заточенню зображення, щоб розмити його небагато. Далі, вихідне зображення і розмитою версії порівнюються один піксель за один раз. Якщо піксель яскравіше розмитою версії вона висвітлюється далі, якщо піксель темніше, ніж розмитою версії, воно потемніло. У результаті, щоб збільшити контраст між кожним пікселем і його сусідами. Характер заточення залежить від радіуса розмиття використані і в якій мірі відмінності між кожним пікселем і його сусід перебільшені.

В одному з весільних фотографій, наречений стояв в нижній частині кам’яних сходах до історичних житло, простягнутою рукою до його наречена, який повільно рушив вниз по сходах до свого нареченого. Мої шість навмисне “кліки” із затвора створив повітряний, сюрреалістична картина молодят. Залежно від швидкості рухомих об’єктів, затвор може бути натиснута в режимі швидкого вогню або кожна експозиція може бути ретельно хореографії: 1) кожен суб’єкт навмисно розташовані в кадрі, 2) один «клацання» із затвора, і 3) повторіть кроки 1 і 2 до загального числа декількох експозицій ви встановите в камері.

Хоча ви можете досить легко створити ефект чорно-білого, що про такі речі як тіні, водяні знаки, розмиття фону ВОПНВ навіть м’який фокус ваших фотографій. Photoshop є ідеальним інструментом, щоб бути в змозі зробити це. Тіней: Це відмінний ефект для використання на текст, логотипи та графічного мистецтва. Водяний знак: Легко з Photoshop для створення користувацького водяних знаків на ваших фотографіях. М’який фокус: М’який фокус є популярним ефектом, використовувані професійними фотографами протягом багатьох років для підвищення портретного живопису. Розмиття заднього плану: зображення людей і інші об’єкти будуть дійсно виділяються, коли фон розмитим. Photoshop дозволяє розмити тільки певні області зображення, залишаючи інші області в ідеальному фокусі. Рама: Існують необмежені способи ви можете поставити рамки навколо фотографії в Photoshop.

Запуск нового бізнесу фотографії не просто веселощі та ігри. Ви збираєтеся потрібно зробити, це рекламувати. Вам доведеться роздрукувати візитні картки, вийняти оголошення в журналах і газетах і більш-менш отримати слово, що ти існуєш. Якщо ви сподіваєтеся, щоб увірватися в полі зйомці для журналу Playboy, як, то ви будете мати, щоб спочатку отримати деякі приватні роботи фотографування моделей для того, щоб представити ці фотографії в самому журналі. Перш ніж зробити це, хоча, ви будете мати, для запису в журнал для дозволу на відправку фото. Більшість публікацій не приймають небажані матеріали.