приголомшливий служби новин розподілу надання програмного забезпечення – видавець новин

Служба новин розподілення вигідний сервіс подачі новиною для багатьох URL-адрес, забезпечуючи речі для прес-релізу подання, бізнес-підхід, тому що ви можете надіслати оновлень своїх продуктів і публікувати новини, пов’язані з вашою речі знову 100s веб-сайтів, просто кілька кліків та хитрості. Кращий сервіс розсилки новин серед усіх послуг надана видавництвом НОВИНИ програмного забезпечення.

НОВИНИ видавець Новини програмного забезпечення пропонують Служба розповсюдження за допомогою представлення прес-релізі інструмент, який автоматично відправляє ваші бізнес-інформацію, новини та прес-релізи до початку 100 новини і бізнес-сайтів. Одна з його кращих особливостей є автоматичної реєстрації. Новини Видавець безкоштовно, інтернет реклама для вашого бізнесу і продажів, представивши свій прес-реліз, виробництво інформації, відомостей і новин до початку 100 новини і бізнес-сайтів.

Але питання в тому, як наші виробництва або продажів буде збільшений тільки за допомогою цієї служби розсилки новин? Простіше кажучи, на відміну від більшості заявників PR, він підтримує гіперпосилання. Опублікована новина включає в себе гіперпосилання, що вказують на ваш сайт. Новини Видавець автоматично враховує гіперпосилання в представлених новини, які вказують на ваші бізнес-дані, URL-адреси та сторінки. Новини Видавець приносить зацікавлених інвесторів, клієнтів, журналістів і засобів масової інформації на осіб на ваш сайт і підсилює вироблення ЗМІ вашого бізнесу в усьому світі.

Тепер поговоримо, як ця служба новин розподіл буде мінімізувати обсяг ручної роботи. Новини Видавець повністю автоматизований програмне забезпечення, яке не вимагає ручної роботи. Новини Видавець автоматично розпізнає картинки (тобто тест, щоб уникнути комп’ютерних створених відповідей) і підтверджує подання керівних принципів всіх новинних сайтах.

Новини Видавець також можете створювати і зберігати повний звіт подання новин представлені на всіх топових 100 новинних сайтів в PDF і HTML формати. Новини публікуються з відповідним ключовим словами і новини категорії. Новини Видавець також стверджує, ключових слів, пов’язаних разом з новин для підвищення вашого рейтингу в новинах, пов’язаних ключових слів. Новини Видавництво працює як пошукова оптимізація програмного забезпечення і підвищує рейтинг вашого сайту бізнес або продукт на Google, Yahoo і т.д.

Новини представляється у відповідності з керівними принципами представлення новин і шаблонами, зазначеними всіма новинні сайти. Новини Publisher поставляється з безкоштовним майбутніх оновлень, релізів та вільне життя часу технічної підтримки. Ця служба новин розподіл буде також надають безкоштовні майбутніх оновлень, релізів та вільне життя часу технічної підтримки.

Це програмне забезпечення було зроблено з керівництвом прес-реліз до уваги. Всі ці особливості роблять це найкраща новина Видавець серед багатьох постачальників Розподіл служби новин. Якщо ви хочете служба розсилки новин, яка представляє новини до різних сайтів автоматично, немає кращого варіанту, ніж видавцем новин для вас. Ви можете отримати додаткову інформацію від http://products.softsolutionslimited.com/news_publisher/index.htm.