працювати з досвідченими розвитку компанії Silverlight

Кожен з нас любить мати багатих веб-додатків для наших сайтів електронної комерції та блогах. Це майже важко отримати максимум з будь-якого додатку. Але завдяки дивовижній технології Microsoft Silverlight, яка легко забезпечує широкі мультимедійні можливості шляхом створення інтерактивних додатків. Крім того, він підтримує різні операційні системи, як Windows, і Mac OS X.

Маючи CROSS TECHNOLOGY кордон він також підтримує браузери, такі як Firefox, Internet Explorer і Опера. Будучи невеликий плагін Встановлення здійснюється швидко з Silverlight. Здебільшого хороший розвитку Silverlight Компанія використовує Web 2.0 для розробки додатків.

Silverlight служила потужна платформа, яка допомагає в створенні мультимедійних і бізнес-додатків для настільних систем, Інтернету і мобільних пристроїв. За даними консалтингової фірми Silverlight, так як це безкоштовний плагін і живлення від. NET це сумісних з різними браузерами та операційними системами, що забезпечує новий рівень інтерактивності.

Перерахуємо деякі особливості Silverlight:

1) допомагає в розвитку якості відео: З Silverlight відвідувачам насолоджуватися відео високої якості, що вони коли-небудь бачили навіть на графічному веб-сайті. Microsoft розробила Silverlight маючи на увазі, що дає неперевершений досвід ЗМІ.

2) вигідні як для розробників і дизайнерів: Той, хто знає про Microsoft засоби розробки Silverlight можна створювати додатки дуже легко.

3) доступність: Продукти Microsoft часто вважаються дуже дорогими, але це виключення з Silverlight до нього. Потрібно просто IIS в серверному додатку, щоб отримати його.

4) Підтримка різних мов: Інша причина Silverlight набирає популярність, що він підтримує існуючих мов сценаріїв, які використовуються для кодування.

5) Пропозиції велику платформу: Silverlight пропонує відмінну платформу розвитку, оскільки вона має багато подібних рис із візуальний продукт Studio.

6) із захистом від копіювання: Silverlight відрізняється від інших громад обміну відео, який дозволяє будь-якому взяти змісту.

7) дуже швидко: Silverlight дуже швидко і в кращому вигляді на сайтах, які кодуються з AJAX.

8) переконливим досвідом: Він бере участь користувачів на більш тривалий час і робить зміст інтерактивних високої чіткості, потокове відео.

9) Потужна технологія: Будувати на міцність додатком Microsoft, це інструмент, який забезпечує стабільність, надійність і якість виконання. Він забезпечує захоплюючі проекти через всі основні браузери.

10) Підсилює результат: Це допомагає в зростаючий бізнес і збільшує продуктивність і рентабельність, що підвищує цінність компанії, як створення багатих веб-додатків стає швидким.

11) Smooth Streaming: IIS Smooth Streaming дозволяє доставляти потоки, які відрізняються високою якістю і відтворюються належним на будь-якому пристрої, який використовує Silverlight.

12) Deep Zoom: Це найшвидший і гладкий на веб-технології, що допомагає в забезпеченні високого дозволу.

13) 3D-графіки: Microsoft Silverlight дозволяє розробникам застосовувати 3D-контенту площині.

14) довга і плівки на поверхні: з Silverlight легко створювати графіки і використовувати їх на контроль Налаштування.

Шукає досвідчених консалтингових Silverlight фірма, яка працює команда досвідчених розробників дасть вашому бізнесу реальне вирішення. Виберіть компанію Silverlight розвитку, яка була навколо давно і має досвід успішного запису.