моніторинг використання Інтернету стало простіше з SurfCop

Моніторинг використання Інтернету стає необхідною в багатьох підприємств, де Інтернет використовується дуже багато. Рішення для моніторингу і контролю використання інтернет-з’єднання вашої компанії допомагає заощадити гроші та оптимізувати те, що Інтернет використовується в комерційних сценаріїв. Це також допомагає оптимізувати продуктивність і допоможе вам переконатися, що Інтернет використовується в правильній манері, а також стежити за смугу пропускання, яка використовується. Одне з таких рішень для використання інтернету моніторингу, яка включає в себе все, що потрібно для ефективної роботи є SurfCop для компаній, які використовують Microsoft ISA Server 2004/2006.

Використовуючи це програмне забезпечення дозволяє не тільки стежити за кількістю Інтернет-трафіку, що у вашій організації використовується, але вона також дозволяє обмежити трафік і управляти кількістю смуги пропускання, що ваші співробітники використовують. Вона також дозволяє вам контролювати і обмежувати доступ в Інтернет для деяких користувачів в мережі організації. Звіти створюються також за допомогою програмного забезпечення дозволяє отримати детальну інформацію про споживання трафіку таким чином, що легко зрозуміти і контролювати, економлячи багато часу і значно оптимізувати продуктивність. Доступ до конкретних сайти можуть також бути обмежені за допомогою низки методів, таких як блокування доступу до веб-сайтів, які містять заборонених слів.

SurfCop використовує набір фільтрів, які призначені для роботи з Microsoft ISA Server. Ці фільтри моніторинг інтернет-активності ваших співробітників. Ці фільтри повинні бути встановлені на комп’ютерах, де компоненти Microsoft ISA Server знаходяться на місці і потім вони будуть збирати дані, відправивши його на центр обробки даних програмного забезпечення для подальшого аналізу. За допомогою програмного забезпечення, що містить три основні компоненти, функції SurfCop не важко зрозуміти і працювати. Агент розділ програми постійно проживає в пам’яті, збір інформації про інтернет-активності на цьому комп’ютері. Ця інформація потім автоматично відправлятися в центр обробки даних. Цей процес можна використовувати SQLite, MS SQL, MySQL, MS Access, Oracle або PostgreSQL в якості середовища зберігання даних. Нарешті, у вас є консоль управління, яка дозволяє керувати програмним забезпеченням і розміщувати будь-які обмеження або інші елементи керування, що вам потрібно. Це абсолютно окремий компонент, який може бути встановлений окремо від інших компонентів програмного забезпечення, хоча це вимагає Microsoft ISA Server консолі для установки, а також.

SurfCop також надає ряд унікальних особливостей, таких як активна підтримка каталог і тісна інтеграція з консолі сервера Microsoft ISA. Він також сумісний з обома Стандартні та корпоративна версії програмного забезпечення. З багаторівневої архітектури, програма може також встановити його компоненти програмного забезпечення на декількох різних комп’ютерів, а також дозволяє для віддаленого управління з будь-якого комп’ютера в мережі.

Давати вам зручне та ефективне рішення для моніторингу та контролю Інтернету, який є одночасно зручним і ефективним, SurfCop також пропонуються за дуже розумною ціною. Щоб дізнатися більше, на сайті виробника продукту в червоній-software.com надає вам всю інформацію, яка вам потрібна.