кращі практики ефективного управління повертається

Повернення управління, по суті, управління ланцюгами поставок процес, за допомогою якого діяльність, пов’язану з поверненнями, сторожова, зворотної логістики тощо, управляються. Основний фокус залишається у визнанні шляхи і засоби для зменшення надлишковими доходами, і все ж керувати повторно використовувані ресурси ефективно. Хай буде так стратегічних або оперативних, ідея управління процесом повернень, щоб задовольнити клієнтів найкращим можливим способом, і все ж керувати задній частині операції належним чином. Фізичні та поведінкові фактори, пов’язані з управління запасами, а також купівля та продаж бере участь, може зробити управління повертається досить складним завданням.

І тільки нещодавно, що повертає управління в даний час визначені як елемент, який може забезпечити конкурентну перевагу, а також бути важливою зв’язку між маркетингом та логістичних послуг. У цьому сенсі повертає управління може насправді мають достатньо впливу на підприємства. Ваше підприємство, отже, повинен мати знання краще повертається методи управління, які повинні застосовуватися на підприємстві. Є цілий ряд практик, які можуть мінімізувати витрати, пов’язані з управлінням повертається, ось деякі з них:

а) Вибір на користь рішення для управління повертається, яка займається процесу повернення в логічному і ефективним способом є важливим кроком у вдосконаленні вашого повернення процесу. Постачальник послуг ви виберете для повинні мати максимальний досвід у реконструкції широкий асортимент продукції з мінімальними витратами часу, щоб мати можливість отримати продукти назад в польових випробувань.

б) це оптимізований інструмент розвідувальної інформації для обробки повертає управління може також бути дуже корисні для підприємства шукає ідеальний спосіб боротьби з поверненнями процесів. Ефективною та інтегрованої системи може легко усунути дорогі руки-офф і може скоротити час, необхідний для процесу запасів, що може сприяти подальшому зміцненню вашої цінності відновлення дуже.

в) Партнерство з декларацій та бази постачання управління постачальник рішень, які можуть запропонувати позитивний досвід повернення для клієнтів є додатковим бонусом у процесі управління повертається. Ідея полягає в тому, щоб догодити клієнтові питання колекції, свопи і заздалегідь замін. Також рішення повертає управління повинні забезпечувати легкий шляхів і засобів сприяння повертається надходжень і звітності. Крім того, рішення має бути здатні керувати Винятки Повертає а також мати можливість перейти за посиланням фінансових операцій, як і коли це необхідно.

г) для кращого управління повертається, кожне підприємство повинно шукати рішення, яке є масштабованим і підтримкою веб-доступу. Таке рішення може легко запропонувати самообслуговування повертається перевірки, а також може спрощувати багатоканального повертає управління процесами авторизації.

Відповідність закони стали більш жорсткими, ніж будь-коли, особливо із збільшенням штрафів та пені. Ваше підприємство потребує вирішення повертає управління, яка може тримати Вас повністю сумісними. Вона повинна бути в змозі підтримувати всі правові розташування Відповідність питань, включаючи WEEE. Так що, будь то Ремаркетинг комплектних систем або Ремаркетинг основних компонентів, служба повертає управління постачальника в кінцевому підсумку ви повинні вибрати для забезпечення найвищого економічних і екологічних послуг повертає управління.