комп’ютерні інструкції драйвера ремонт

Комп’ютер драйвери просто невеликі комп’ютерні програми, які працюють за лаштунками, щоб ваш комп’ютер нормально функціонувати. Вони контролюють кожну частину обладнання, встановленого на вашу систему так, що ваше програмне забезпечення та операційна система може управляти їм таким чином, ви очікуєте. Це дозволяє вашому динаміки для відтворення звуків ви визнаєте, роздрукувати на принтері вашого останнього шедевра, і ваш монітор для відображення тексту ви можете прочитати.

Але час від часу цих драйверів комп’ютер пошкоджений або розвивається конфлікт з іншою частиною апаратного або програмного забезпечення у вашій системі. Навіть оновлень Windows може іноді привести до необхідності ремонту комп’ютера водія. Якщо ви не поновіть драйвера комп’ютер, ці конфлікти можуть призвести до загадкове поведінка комп’ютера і навіть аварії системи.

Існують два основних способи ремонту комп’ютера драйвера: ручний і автоматичний. Давайте розглянемо кожен з цих з їх плюсами і мінусами.

ремонт комп’ютерів драйвера – ручний метод
Спочатку єдиним способом оновлення драйверів комп’ютер був для завершення процесу вручну. Для цього необхідно знати, які пристрої потребує оновлення, а також виробником пристрою і номер моделі. Існують три основні способи оновлення драйверів комп’ютер вручну.

Ручний метод 1
Відвідайте веб-сайт виробника комп’ютера і подивитися номер моделі вашою системою. Багато разів виробника (Dell, Gateway Compaq і т.д.) буде розміщувати драйверів на своєму веб-сайті для конкретних моделей комп’ютера.

Плюси: легко, швидко
Мінуси: водії не тримали струму після того, як система була на ринку протягом певного періоду часу.

ручним способом 2
Оновлення драйверів комп’ютер за допомогою диспетчера пристроїв Windows. Щоб легко відкрити Диспетчер пристроїв, клацніть правою кнопкою миші на значку Мій комп’ютер і виберіть Керування. Потім виберіть Диспетчері пристроїв. Виберіть правильний тип пристрою і двічі клацніть на пристрої, щоб бути оновлена. Виберіть вкладку Драйвер і натисніть кнопку Оновити драйвер, щоб. Щоб Windows дозвіл на пошук в інтернеті найбільш відповідного драйвера.

Плюси: Простота оновлення; мінімальну інформацію, необхідну.
Мінуси: Це може бути важко визначити, який пристрій працює неправильно, оскільки конфлікти не завжди очевидні; оновлення Windows часто не забезпечує найбільш свіжі драйвери в результаті триваючих конфліктів.

Ручний метод 3
З’ясувати, яке комп’ютерне пристрій потребує оновлення. Знайдіть назву виробника та номер моделі для даного пристрою. Відвідайте веб-сайт виробника і завантажити поточний драйвер.

Плюси: Знати ви отримуєте самі останні, затверджені виробником драйвер.
Мінуси: Це може бути важко визначити, який пристрій працює неправильно, оскільки конфлікти не завжди очевидні.

Комп’ютер Driver Helper – Автоматично (! І простий) спосіб Якщо ви хочете простий спосіб, то цей метод для вас. Це передбачає використання комп’ютерної програми, щоб автоматично визначити, які пристрої вимагають ремонту комп’ютера водія. Потім програма оновлює їх для Вас!

Автоматичний метод Відвідайте і отримати безкоштовну перевірку вашої системи. Ця програма високо цінується і не має якого-небудь шкідливого ПЗ додається до нього. Після завершення сканування, придбати програму щоб дати йому можливість виправити ваш комп’ютер автоматично. Потім розслабтеся і насолоджуйтеся добре робоча машина!

Плюси: легко, швидко, ніякої системи необхідної інформації; не знати ви отримуєте самі останні, підтверджені виготовленням драйвера доступні; Менше часу, розчарування, і енергія, витрачена; Оновити всі необхідні драйвери в той же час, щоб видалити будь-які можливі конфлікти; Сканування системи в будь-який час для продовжували автоматичних оновлень. Мінуси: буде коштувати грошей (вони в даний час пропонують знижки пакет, хоча!)

Оновлення драйверів комп’ютер автоматичним способом і швидко повернутися до добре працюючій машині.