зв’язують світ через обмін файлами і мереж передачі

Інтернет є дуже ефективним інструментом у підвищенні популярності методи спільного використання файлів. Загальний доступ до файлів є метод створення цифрових засобів масової інформації, щоб велика кількість людей. Через обмін файлами різних цифрових даних стає доступною для великої аудиторії в зручний і швидкий спосіб.

різні методи обміну файлами:

1. Одноранговая (P2P) мереж Завантажити – Одноранговая завантаження системи працюють між персональними комп’ютерами. Це найбільш повільний і обмежений системи файлового ресурсу, що можливо.

2. Завантаження та вивантаження системи – Це включає в себе портали або серверами, які можуть обмінюватися файлами з досить великою аудиторією. Ця система обміну файлами більш ефективним, ніж P2P-система.

3. File Share через World Wide Web – це широке охоплення, що система обміну файлами може досягти. При спільному використанні файлів або цифрові матеріали на World Wide Web, гіперпосилання та інші інтернет системи кодування використовуються. Широкій аудиторії Інтернету може бути поданий через всю цю стратегію обміну файлами.

Які найбільш поширені типи цифрових засобів масової інформації поширюється через мережу?

1. Зображення – зображення і фотографії, як правило, поширюється через ці системи. Фотографії можна завантажувати і спільно з великою кількістю глядачів. Багато людей розділяють ці зображення для різних цілей. Фотографії можуть бути прийняті, що додав собі або вони можуть надходити з інших джерел теж.

2. Відео – Відео також часто поділяють в Інтернеті. Ці відео можуть бути зроблені особисто Фотографи або він може прийти з фільмів, телевізійних шоу тощо. Захоплення народної для перегляду проявляється у високій частоті загальної роліки онлайн. Ці відео повтори зазвичай включають відомих телевізійних шоу, фільми та інші файли, які приходять у відео форматі. Багато людей знаходять загальний доступ до файлів відео, щоб бути дуже приємним. Крім задоволення, вона також використовується багатьма як техніку, щоб вивести свою творчість і голос з думок. Широкій аудиторії, що акції відеофайл отримує також робить його шлях, щоб впливати на мислення людей. Таким чином, YouTube відео та інших файлів для сайтів обміну відео часто залиті особистих поглядів і думок.

3. Музика – Пісні та інших музичних файлів також отримують великий відсоток загальних файлів в Інтернеті. Це є відображенням народної любові до музики, а також може бути індикатором популярності музичним жанром художника, або навіть групи.

4. Текст і документи – текстові файли також отримують великий відсоток файлів, які є загальними. Багато документів тепер можуть бути доступні через інтернет-методів загального файлового ресурсу. Навіть великі обсяги текстових файлів також можуть бути розділені в цих системах обміну файлами.

Copyright протиріч в загальний доступ до файлів

Легкість обміну файлами через Інтернет також зустрівся з протиріч. Хоча загальний доступ до файлів може бути благословенням для людей, є також галузей, які страждають від цієї практики. Наприклад, звукозаписні компанії втрачають так багато грошей в музичних файлів, що використовуються в Інтернеті. Навіть видавничі компанії також втрачають більшу прибуток від змісту книги, які доступні за допомогою стратегій папці. Порушення авторського права, безумовно, питання в методи папці.