ефективне рішення округлення лікарню

Скільки часу проводите в лікарем кожному пацієнту? Це залежить від конкретного випадку, але зазвичай це триває протягом 30 хвилин або більше. Коли він або вона стикається близько 20 з них, є хороший шанс, що 8:00 ніколи не буде достатньо.
Ось чому рішення лікарню округлення є сертифікованим обов’язковим. Він пропонує безліч переваг не лише для лікарів, але і для пацієнтів. Програма округлення список гарантує наступне:
Менше часу витрачається на кожного пацієнта. За допомогою рішення округлення лікарні, лікарі можуть вже огляду діагнозів і процедур, пов’язаних з пацієнтами. Вони не повинні читати графіки або навіть просити для випробувань тільки тоді, коли вони вже з пацієнтом.
Пріоритетів. Лікарі можуть також легко визначати пріоритети, залежно від потреби і переваги. Наприклад, вони можуть відвідати перший медичний заклад з найбільшою кількістю пацієнтів. Рішення лікарню округлення не тільки підтримувати повний список всіх своїх пацієнтів, але і дозволяє йому або їй сортувати їх з точки зору здоров’я місцях дитячий заклад.
Просте і точне виставлення рахунків. Однією з головних застосувань рішення округлення лікарні є надання точної, швидкої і зручної білінгової системи як для пацієнта, і практиком охорони здоров’я. Все буде враховано. Крім того, кожен з діагноз буде призначений власний ICD9 код, щоб прискорити процес оплати. Біллінг дохід буде автоматично перетворені в коди CPT.
Мобілізації. Практично все програмне забезпечення лікарень округлення сумісних з Інтернет-чи браузер з підтримкою мобільних телефонів. Таким чином, навіть якщо вони знаходяться на дорозі, вони можуть отримати доступ до всіх даних вони потребували.
Якщо ви лікар, хоча, це мало того, що у вас є рішення лікарню округлення. Необхідно також переконатися, що це легко для вас, щоб виконувати EMR інтеграції.
EMR коштує для електронних медичних записів. Це інтернет-база даних, яка містить всю інформацію, що відноситься до пацієнта. Він високо автоматизований, так що всі дані в реальному часі.
Це має важливе значення для вирішення округлення лікарню, щоб бути сумісним з існуючими EMR програмного забезпечення з наступних причин:
Записи пацієнтів, підтримувалися в актуальному стані. Будь-який новий підтвердженим діагнозом або процедури, про необхідність під час консультації або візитів до лікаря буде миттєво додаються в записах. Якщо інші лікарі працюють на цих пацієнтів, вони не повинні повторювати тести, заощаджуючи час і гроші.
Це мінімізує надмірність і помилок. Можна використовувати EMRs, щоб перевірити наявність дублікатів, як у записі пацієнтів додані два або більше разів на базу даних. Крім того, з історії хвороби централізації людини, лікарі можуть уникнути неправильного діагнозу за неповного ресурсів.
як виконати інтеграцію EMR
Рішення лікарню округлення, таких як гібридні Графік може бути легко інтегрований в існуючу EMR. Технічної підтримки допоможе вам у процесі інтеграції. Більше того, команда може перетворити будь ручної запису в електронні.
Ви також можете налаштувати програмне забезпечення лікарень округлення відповідно до ваших потреб і перевагами.