використанням вікна друку з PowisPrint програмне забезпечення для Фастбек

При виборі “Друк” з меню Файл Відкриється діалогове вікно друку. Дисплей для друку Вікно розділене на п’ять кнопок (команди друку) і чотири коробки (статус ящиків). Ця стаття дасть огляд різних кнопок і вікон, які є частиною цього вікна Друк. Розуміння цих коробках має важливе значення для отримання результатів, що вам потрібно, коли ви можете друкувати Fastback обов’язкового смуг.

Роздрукувати – кнопки

1. Друк: друк назви в активному вікні Design, після чого виштовхує друкованої смуги від виходу PowisPrinter потік (нижче фіолетового керівництво Газа). При натисканні кнопки “Друк” послідовно в тому ж вікні друку дозволяє повторно роздрукувати поточний дизайн. Якщо ваш PowisPrinter НЕ пристикований до вашої Fastback обов’язкового машині ви будете використовувати цю кнопку, щоб роздрукувати обов’язкового смуг, перш ніж вручну завантажити їх в свій пов’язує.

2. Обов’язковій тільки: коли пристикований до Fastback сполучна, PowisPrinter приймає смугу і без печатки, посилає смуги до сполучною. Якщо ваш принтер підключений до Вашої підшивки цієї кнопки дозволить вам зв’язати документи без печатки на хребет і не відключаючи принтер від прив’язки машини.

3. Друк та Bind: Коли пристикований до Fastback сполучна, PowisPrinter друкує назву в активному вікні Дизайн і автоматично подає друковані смуги до сполучній, який потім автоматично прив’язує книги. При натисканні кнопки “Друк і Bind” послідовно в тому ж вікні друку дозволяє друкувати неодноразово, потім зв’язати, поточний дизайн.

4. Повтор: Коли пристикований до Fastback, ви можете використовувати цю функцію для назви і пов’язувати ряд ж товщини книги.

5. Витягти: Витяг вирізати Вихід PowisPrinter потік (нижче фіолетового керівництво Газа).

Роздрукувати – Статус коробки

1. Дизайн інформаційного вікна Box. Відображає товщини книги і ширина смуги ви вибрали в активному вікні Design.

2. Box Fastback інформації. Коли Fastback зістикований з принтером, це поле вказує на інформацію Fastback відчув. Якщо ви покладете книгу в сполучному, Fastback виявляє книгу товщиною, і визначає, якої ширини Binderstrip у використанні. Програма відображає ці дані тут. Якщо воно не відповідає інформації про конструкції вікна, ви можете натиснути Запитайте & Оновити, щоб оновити дизайн залежно від товщини книги в палітурці. Якщо ваш принтер НЕ зістикований з Fastback сполучна Fastback поле буде порожнім.

3. Box PowisPrinter статус. Вказує, що відбувається в PowisPrinter. Як PowisPrinter виконання кожної функції, у відповідному полі висвітлює. Будь-яка інша інформація з’являється в “Інше” коробка. Як принтер працює на титулів Fastback смузі ви можете спостерігати за ходом використання цього поле стану. Стан принтера буде рухатися від Інтернет -> Готово -> Гази Present -> Отримання Назва -> Друк.

4. Статус Fastback Binder Box. Вказує на те, що відбувається в сполучному Fastback ®. Кожна коробка висвітлює як Fastback ® виконує відповідні функції. Наприклад, коли Fastback пристикований, пристикувався коробці буде освітлено. Будь-яка інша інформація з’являється в “Інший” вікна повідомлення.