У Adobe Photoshop Adobe Illustrator

Які відмінності між Adobe Photoshop і Adobe Illustrator? Проводиться тією ж компанією, є деякі, які говорять, що різниця між цими двома програмами мало. У дійсності, Adobe Illustrator приймає деякі ключові елементи Adobe Photoshop на наступний рівень і за його межами.

Abobe Photoshop є дуже популярної програми, використовуваної цифрових фотографів по всьому світу. Велика кількість

Photoshop поради та навчальні посібники зробити це дуже зручна програма для вивчення і використання. Photoshop може використовуватися, щоб взяти будь-який існуючий образ і надати йому професійний, полірований подивився. Межі можуть бути додані і картинки перероблені, щоб виглядати краще, ніж будь-яка цифрова камера може зробити можливим. Майже все, що ви можете собі уявити, щоб робити картину здатна при використанні Adobe Photoshop.

Abobe ілюстратор іншу програму повністю. Illustrator є векторної графіки програма, яка дозволяє вам створити свою власну унікальну графіком. Adobe Illustrator графіки можуть бути використані у пресі, в Інтернеті, у відео, і навіть на свій мобільний телефон. Хочете створити свій власний фон для вашого мобільного телефону? Це можливо, коли у вас є Adobe Illustrator, і те, що не може бути зроблено з Photoshop в поодинці.

Обидві програми значно говорили про в Інтернеті. Ви знайдете величезний масив підручники фотошоп та ілюстратор підручників, ілюстратор і Photoshop поради. Форуми, чати і дискусійні групи, які зосереджуються на обидві програми, також в достатку в Інтернеті. Як тільки ви починаєте шукати, ви зможете знайти все більше і більше інформації про Adobe Photoshop і Adobe Illustrator.

У той час як Photoshop має деякі малювання Photoshop і інструменти векторної графіки, інструменти, ніщо в порівнянні з тим, що є на Adobe Illustrator. З величезним масивом шаблонів, які можуть допомогти вам почати роботу і цілий ряд різних інструментів для малювання, ви можете створити свою власну унікальну графіку і зображення за допомогою Adobe Illustrator. Ви можете створити унікальну графіку з Photoshop, але ви повинні почати з основного образу і ваші інструменти обмежена в порівнянні з Adobe Illustrator. Для серйозного дизайнера, Adobe Illustrator є кращою програмою у використанні. Однак, якщо ваші потреби малюнок невеликі, Photoshop ймовірно, буде працювати так само добре.

Уроки Фотошоп не фотошоп широко охоплювали малюнок, і вам доведеться шукати якийсь конкретний малюнок Photoshop підручники, щоб знайти дійсно корисну інформацію. Photoshop поради сторінках згадати трохи про Photoshop і інструменти малювання векторної графіки. Однак, щоб зробити ваші цифрові зображення виглядати бездоганно Adobe Photoshop є ідеальним інструментом для вас. Як тільки ви дізнаєтеся, як використовувати Photoshop, щоб зробити ваші зображення чудово, ви не зможете зупинити себе від “фіксації” кожен цифрового зображення, які ви використовуєте.

Adobe Illustrator є інший програми. Де Photoshop допоможе вам створити унікальний зовнішній вигляд наявних зображень, ілюстратор допоможе вам створити свій власний бренд-нові образи. В області графічного дизайну, Adobe Illustrator може бути одним з кращих і легше інструментів ви можете використовувати. Програма має дружній інтерфейс і навчальні програми, щоб допомогти вам використовувати ілюстратор краще все через Інтернет. Все, що потрібно, щоб дізнатися про Adobe Illustrator, є підручник для цього.

Там немає ніяких причин, ви не можете працювати з як Adobe Photoshop і Adobe

ілюстратор для створення нового зображення або польські існуючих. Обидві програми мають деякі основні, загальні компоненти, так що, освоюючи одну ви вже будете мати практичні знання роботи з іншими. Для того, щоб зображення, як приголомшливий, як можливо або для створення графіки, що ніхто не бачив раніше, ви можете використовувати як Adobe Photoshop і Illustrator. Там немає причин, щоб вибрати між двома і використовувати тільки одну програму, якщо у вас є використовує для обох. Тому що дві програми та їх використання такі різні, це, ймовірно, краще використовувати як Adobe програми для цифрової фотографії і зображення творінь.

У свої власні унікальні способи, Adobe Photoshop і Adobe Illustrator і великі додатки до існуючих програмним забезпеченням. Кожна програма має величезну застосування для цифрової фотограф і графічний дизайнер, і ви побачите, що обидва вони однаково корисні, коли справа доходить до створення кращих та найбільш складних зображень. Підручники, Photoshop поради та Adobe Illustrator інформація, яку ви знайдете онлайн роблять використання цих програм швидко і легко. Чим більше ви використовуєте ці програми Adobe, тим більше ви будете хотіти, щоб їх використовувати. Хто знає, що ви створите далі?