Створення сайту з PHP

З широкий спектр технологій, наявних на ринку в даний час для веб-розробки, PHP вважається головною і дуже прийнятої технології розробки веб-сайту.

PHP, який також відомий як Препроцесор Перл гіпертекстової це скриптова мова, розроблений спеціально для веб-цілі розвитку. Це найбільш широко використовуваним мовою сценаріїв загального призначення, які на стороні сервера мову програмування, а також може бути вбудований в HTML. Він заснований на мові С + +, так що синтаксис, використовуваний в PHP це все схоже на C / C + +.

Додатки, які виробляються на PHP, як правило, знайти на серверах Linux. Він використовує MySQL в якості бази даних і це дійсно може працювати як на UNIX і Windows Servers, що робить її більш доступною в порівнянні з ASP. PHP доступний для публіки безкоштовно, щоб PHP не є дорогим, як ASP і PHP-друге є відкритим вихідним кодом, через яких існує велика спільнота програмістів PHP які допомагають один одному з кодуванням і іншими речами. Через це програмісти PHP може фактично залежать один від одного за допомогою повторно використовуваних фрагментів коду тобто функції і класи, які можуть бути корисні, щоб скоротити час виробництва.

PHP веб-розробки більш вигідно для будь-якого бізнесу. Деякі з переваг таким чином –

• Це варто низько з економічно ефективної бази даних програми
• PHP-додатків легкі додатки, які працюють швидше, ніж інші веб-додатки і легко інтегрувати нові функції, такі як AJAX, і т.д. можна.
• Багато відомих додатків, заснованих на технології PHP, виявляється, дають ефективну роботу в Інтернеті вихідний код PHP безкоштовний, який робить PHP Development дуже популярні.
• У зв’язку з використанням C + + синтаксис стає легше для програміста, яка знову одна з переваг PHP.
• PHP технологія сумісна з усіма операційними системами, тому що підтримує більшість операційних систем, таких як Windows, Solaris, Linux, Mac OS X і т.д.
• сильний двигун налагодження робить дуже легко знайти помилки програми.
• Навіть комерційні отладчики можуть бути завантажені у виявленні синтаксичних помилок у програмному коді.
• Там немає необхідності заклопотаність ліцензійних зборів або інших зборів, як це може вільно використовувати технологію, яка допомагає генерувати більше доходів.
• Правила і норми використання синтаксису НЕ настільки складна, як і інші технології, щоб менше часу береться вирішувати проблеми в програмі.
• Існує багато інших функцій як генерація штрих-кодів, копіювання контенту з інших веб-додатків, створення PDF файлів та багато іншого за менший час і кодування.

Такі деякі загальні переваги PHP додаток, який доводить, що одним з найкращих варіантів серед інших технологій веб-розробки. PHP і MySQL є відмінним вибором для веб-майстрів, які хочуть автоматизувати свої веб-сайти.

Найму висококваліфікованих і досвідчених розробників PHP необхідні для веб-розробки PHP, оскільки це дає багато переваг, як зниження витрат на розробку, так як PHP інтегрується з числом додатків з відкритим кодом, як Joomla, Drupal, WordPress і т.д. При прийомі на роботу розробників це має бути відомо що він / вона знає, як використовувати PHP інструменти ефективно залежно від функціональності необхідно на сайті.