Система управління франшизою

3 Сі ….. (зв’язок, комунікації, зв’язок) тільки ключові слова, що ведуть до задоволені та зростаючого бізнесу. Зв’язок між клієнтами і компанією …. Зв’язок між внутрішніми клієнтами (працівниками) і компанія …… мережі зв’язку Урожайність задоволений клієнт (внутрішні та зовнішні). Франшизи утворює розширену сім’ю для більшості бізнес-вдома. Він виник одним з сильних канал для просування різних товарів і послуг. Франчайзингової моделі була розроблена з метою забезпечити ситуацію Win Win для франчайзера і франшизи … Вони як ідентичні близнюки на користь один одного хорошу роботу. Кінцевий споживач споживає товарів франшизи або послуг зобов’язана Франчайзер на бренд і якість товару або послуги він споживає більшу частину часу, в той час як Привілей грає ключову роль в управлінні матеріально-технічного постачання та операції для на час доставки.

франшиза коротким:
Рішення є ключовим бенефіціаром для франчайзера зберегти історію Кількість франчайзингових він керує. Густа мережа франшизи та їх взаємодія з-відношення. Всякий раз, коли ми обговорюємо канал продажів, Територія конфлікту є спільною з’являється головний біль, яка весь час. Найпростіший спосіб вийти з цього має бути коротким і конкретним наземного кордону між франшизи.

Маючи інформацію, що відноситься до франчайзингу деталей і їх відповідних посадових осіб на кінчику вашої фігури завжди були мрією для франчайзерів які обробки Пан Індії мережу франшиз різання географії, культури, мови та спадщини. Франчайзинг Управління дійсно допомагає підтримувати кінця в кінець Франчайзинг деталі, які відображають у безперебійне функціонування.

Виявлення та заохочення прав Франчайзинг є трудомістким завданням. У бізнес-сценаріїв, більшу частину часу Франчайзинг має кілька Франшизи, щоб підвищити його рентабельність. У таких випадках франчайзера може бути на милість Франчайзинг і хотіли б зберегти свою клієнтську базу. Управління програмним забезпеченням Франчайзинг грає ключову функціональність для вирішення цієї даючи таку необхідну моніторинг клієнтської бази, які могли б в іншому випадку програв конкуренцію.

Відстеження запасів на рівень франшизи та забезпечення replishment запасів в часі відповідно з вимогою є ключовим параметром успіху цієї галузі. Продукт був розроблений, щоб піклуватися про декілька учасника SKU у відповідності з напрямком бізнесу. Гостре око на кредитній історії для франшизи є обов’язковим, щоб зробити бізнес прибутковим підприємством.

Видимість виконання додаткових акцій або індивідуальні вимоги з боку клієнтів в даний час документовано і поділилися з франчайзера онлайн, даючи попередження та спливаючі зацікавленим діяти і реагувати на побажання замовника запиту в найближчі середньому раз. Індекс задоволеності клієнтів виріс як клієнти в даний час в більшій мірі задоволені з точки зору обслуговування і є можливість брати участь у процесі купівлі, щоб забезпечити їх конкретним потребам відповідають вчасно.

звіти
Рішення управління Франчайзинг має звіти дотримуючись стан запасів, франшиза Подробиці, франшиза рейтингу, статистичні звіти потоку інвентаризації та запити клієнтів. Вимагати подання звітності, проекти ринковий попит в той час як операційні та логістичні звіти мають слідів відвантаження товарів. Налаштування фільтра допоможе мати підхід розширений пошук, щоб прийти до результату пошуку швидше.

повинні піти для франчайзера!
Коли світ буде онлайн рішення для управління Франчайзинг пропонує онлайн відстеження Франчайзингова мережа та її філії декількох граней і постійно зростаючої клієнтської бази. Структура попиту тепер ясно, і термін поставки призвело до різкого зниження з ефективними системами. Як тільки інтегровані з POS та інших програм він може дати реального часу досвід скорочення розриву між франчайзера і франшизи.