Патентування програмного забезпечення

Фонд вільної інформаційної інфраструктури визначає патентування програмного забезпечення, як “патент на будь-яку продуктивність комп’ютера здійснюється за допомогою комп’ютерної програми”. Річард Столлман, який спільно розробили GNU-Linux операційна система, каже, що «Патенти на програмне забезпечення патентів, які охоплюють програмне ідеї, ідеї, які ви будете використовувати в розробці програмного забезпечення. «Програмне забезпечення» термін кілька важко визначити. Зазвичай вона поділялась на «прикладні програми» або «Операційна система програм. Обидві програми і ОС програмне забезпечення може бути запатентовано.

Питання про те, патенти повинні бути надане програмне забезпечення викликав багато суперечок. Якщо ви хочете подати заявку на отримання патенту на програмне забезпечення, ви повинні знати аргументи за і проти патентів на програмне забезпечення.

Необхідно розуміти різницю між патентного та авторського зрозуміти, чому програмне забезпечення патентуванню піддається сумніву багатьма людьми. Традиційно програмне забезпечення було захищено законом про авторське право в якості коду програми можна розглядати як літературний твір. Будь-який код, написаний покрита авторським правом як твір літератури з Бернської конвенції.

Люди почали патентів програмного забезпечення, оскільки авторське право було визнано неефективним проти ідеї захисту у разі комп’ютерних програм. Патентування дозволило розробникам, щоб перешкодити іншим сторонам використовувати програмне забезпечення, яке вони запатентували навіть якщо ці Сторони розробили аналогічний програмне забезпечення самостійно. Більше того, це заважало іншим використовувати методики, використовувані для створення запатентованої програмного забезпечення. Якщо ми візьмемо приклад коду, який складає числа, людина, яка створює ще один код для додавання номера не порушує авторські права на перший код. Проте, якщо концепція додавання номерів запатентована, ніхто інший не може написати код для додавання номера.

Наведений вище приклад показує, як прогрес індустрії програмного забезпечення може бути проведено, якщо хтось видав патент щодо ідей. Зазвичай видачі патенту влада гарантує, що патенти не надається на думку, що є очевидним для фахівців даної галузі.

Якщо ви розробили програмне забезпечення, яке є гідним патенту, це може бути гарною ідеєю, щоб подати заявку на патент якомога швидше. Це важливо, оскільки в більшості країн патенти видаються людям, які застосовуються перше, незалежно від того, хто винаходить перший.

Перед запуском програмного забезпечення патентний процес, вивчають записи, доступні у США по патентах і товарних знаків, щоб переконатися, що винахід дійсно роман. Часто патентний повірений призначається пройти через патенти, які були випущені. Ці патенти відомого як відомий рівень техніки. Адвокат повинен також бути в змозі запропонувати правильну ширину патенту. Якщо патент робить дуже вузький претензій, він не забезпечуватиме належний захист від конкурентів. Якщо вимоги є занадто широкими, заявка може бути відхилена.

Якщо ви думаєте, що ви потребуєте захисту патенту на програмне забезпечення, ви повинні пам’ятати, що захист територіальної і закони патенту на програмне забезпечення відрізняється від країни до країни. Це завжди доцільно проконсультуватися з патентним повіреним перед виходити з програмним забезпеченням патентування.