Новий робочий стіл ОС хижак, прибуває

Яблука OS X 10.5 “Leopard” виходить з барлогу сьогодні, 26 жовтня. Макі вентилятор, звичайно, готові прийняти останню Mac OS, але Що дійсно нового в цій версії?

Для початку, це не велике оновлення, що тигр, Mac OS X 10.4 була. Замість цього, багато невеликі кроки вперед і кілька нових функцій, які роблять Leopard цікаві кішки.

Деякі з цих функцій, таких як переглянутий Finder, є лише незначні поліпшення. Проте ці незначні удосконалення можуть додати до основних задоволень. З Cover Flow, яку ви, можливо, бачили з ITunes, iPhone або Apple TV, файли відображаються у вигляді альбому “охоплює”, або, в даному випадку, велике зображення для кожного файлу. Хочете ще ближче? Вдарити пробіл, і ви отримаєте попередній перегляд файлів, не втрачаючи часу, щоб відкрити його застосування.

Одним словом, Ніцца. Якщо Youre готові розщедрюватися на зовнішній диск для резервування даних на Mac, яка є не погана ідея в будь-якому випадку, ви можете також використовувати цікавих особливостей Time Machine. З цієї вашої Mac автоматично створює погодинні резервні системи. Але, це не ваш тат резервного копіювання. З Time Machine, ви можете налаштувати свій особистий шлях назад машину, якщо не сказати в минулий вівторок, і, бац, ваш Mac виглядає і діє так само, як це було минулого вівторка.

Ви також можете використовувати Time Machine з помічником міграції користувальницької. Це дозволяє клонувати Вашому особистому робочому столу Mac з однієї системи в іншу без суєти чи безлад.

Ще одна приємна “нових” функція Spaces. Я поставив нові в лапках, тому що Немає нічого нового. Над на робочому столі Linux, Weve використовують віртуальні робочі столи з тих пір … Ну, власне, Weve використовував їх перш, ніж було Linux. Херес-ідея Кожне простір окремому столі. В одному, ви можете мати ITunes працює, в іншому вашого текстового процесора, електронної пошти і веб-браузера Safari, а в ще одному екземплярі Windows XP або Vista, під керуванням Boot Camp. Це робить зберігання вашого робочого столу від того метушню безлад набагато простіше.

Говорячи про Boot Camp, тепер поставляється з OS X. З його допомогою можна працювати з 32-біт XP або Vista. Як і Linux користувачів, ви можете, а не запускати ОС Windows на всіх, але, коли це дійсно необхідно для запуску одного конкретного додатка Windows його біса зручно мати можливість робити це на вашій улюбленій машиною, а не за допомогою іншого комп’ютера або повторному завантаженні системи вашого у вікна.

Ми гавань була можливість поставити свої руки Leopard, але від усього ми бачили до, це виглядає продуманою, ніж Vista або Compiz-Fusion на Linux. З усіх доповідей, як і слід було очікувати від компанії Apple, він також працює гладко. У Vista, нез’ясовні примхи в поведінці і продуктивність є частиною робочого столу. У Linux, вам часто доводиться зробити деякі налаштування, перш ніж робочий стіл з великою кількістю очей цукерки дійсно до швидкості. На Mac, схоже, що, ще раз так само, як оголошення сказати, він просто працює.

Ви можете отримати Leopard на будь-якому новому Mac. Ви також можете купити його за $ 129 в якості оновлення для існуючих PowerPC і Intel-Маках. Щоб запустити її, ви будете потрібна система, принаймні з PowerPC G4 867 МГц, привід DVD для установки засобів масової інформації та 512MBs оперативної пам’яті. На відміну від Vista, де Microsoft змушує вас вибирати між версіями з дико різні набори функцій, Apple, як і дистриб’юторів Linux, дає вам один розмір підходить всім настільної операційної системи.